اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806174026513112

جابجایی گلدان‌ها در اسباب کشی

کد: 139806174026513112

http://bit.ly/2PVIwIc

، تهران , (اخبار رسمی): علاوه بر اصولی که در بسته بندی لوازم منزل و جابجایی آنها وجود دارد، جابجایی گیاهان و گلدان‌ها در اسباب کشی نیز رعایت نکاتی را می‌طلبد که در ادامه به آنها پرداخته می‌شود.

جابجایی گلدان ها در اسباب کشی
جابجایی گلدان‌ها در اسباب کشی

بسته‌بندی هرگونه وسایل اعم از اشیا قدیمی و شکستنی و یا وسایل سنگین مانند پیانو رعایت اصول خاصی را در بسته‌بندی و جابجایی می‌طلبد

​اولین تصویری که از اسباب کشی در ذهن هر کسی ایجاد می‌شود فرایند جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل برای نقل مکان به خانه و یا شرکت جدید است. اما باید توجه داشت که بسته بندی هرگونه وسایل اعم از اشیا قدیمی و شکستنی و یا وسایل سنگین مانند پیانو رعایت اصول خاصی را در بسته بندی و جابجایی می‌طلبد.

در این میان جابجایی گیاهان به درستی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حتما باید به آن توجه شود. این امر از دغدغه‌‌های اصلی کسانی‌ که مجبورند زیاد اسباب کشی کنند به شمار می‌آید و گاهی ممکن است گیاهان بسیار حساس به حرکت و جابه جایی و گاه بسیار بزرگ و بد بار یا بسیار گران قیمت باشند و سالیان سال از عمر آن‌ها بگذرد. بنابر این نیازمند رعایت اصول خاصی برای جابجایی هستند. در این مقاله نکاتی در مورد جابجایی گیاهان در اسباب کشی بیان شده است.

برای اینکه گیاهان تا چند روز پس از اسباب کشی نیازی به آبیاری نداشته باشند پیش از شروع اسباب کشی گیاهان و گل‌ها را (غیر از گیاهان بیابانی مانند کاکتوس) به قدر نیاز باید آبیار کرد، خاک آنها کمی مرطوب باشد.

گلدان‌ها را بر اساس نوع و جنس آنها اعم از شیشه‌ای، پلاستیکی، فایبرگلاس و یا چوبی دسته‌بندی کرد. در مورد ظرف و گلدان‌های شیشه‌ای تا حد امکان نهایت دقت را در طول اسباب کشی را به کار برد. 

گلدان‌های بزرگ را باید به همان صورت در ماشین اسباب کشی قرار داد به گونه‌ای که خطر افتادن چیزی روی آن نباشد.

جای گلدان‌های کوچک را در جعبه‌های اسباب کشی، محکم کرد و فضای خالی درون جعبه را هم با استفاده از موادی مثل فوم یا روزنامه پر کرد تا هنگام حرکت ماشین اسباب کشی، گلدان‌ها تکان نخورند و خاک آنها در جعبه نریخته و همچنین ساقه و برگ‌های گیاهان با تکان‌های ماشین، آسیب نبینند. 

گذاشتن گیاهان در خودروی باربری (اتوبار) را جزء مراحل آخر گذاشت و به کارگر حمل اثاثیه منزل که مسئول این کار را بر عهده دارد، تاکید کرد که نهایت دقت را در این کار انجام دهد.

اگر تعداد گل‌ها و گیاهان، کم و اندازه گلدان‌شان هم بزرگ نیست، می‌توان با ماشین شخصی خود آنها را به محل جدید حمل کرد.

اگر شخصی قصد باربری به شهرستان را دارد باید سعی کند زمانی را جهت باربری و اسباب کشی انتخاب کند که کمترین نوسانات و تغییرات دمای هوا در آن روز باشد تا بر اثر سرما یا گرمای ناگهانی، گیاهان دچار مشکلی نشده و سالم به مقصد برسند. 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص باربری می‌توانند به سایت اتوبار تهران آتی بار مراجعه کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتوبار تهران آتی بار

اتوبار ،باربری آتی بار با یک ده تجربه درخشان و تخصص در ارائه خدمات باربری درون شهری و برون شهری وحمل ونقل بین المللی با تیمی متخصص و آموزش دیده به صورت شبانه روزی از صفر تا ۱۰۰ کار در خدمت شما عزیزان می باشد.

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل