اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806244043913201

شرکت فیض طب، تولیدکننده سرسوزن بدون درد دندانپزشکی در ایران

کد: 139806244043913201

http://bit.ly/32HlFlp

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت فیض طب، اولین تولیدکننده خصوصی سرسوزن دندانپزشکی بدون درد در ایران است. این سر سوزن مطابق با استاندارد ملی ایران و استاندادهای بین‌المللی تولید شده است.

تنها شرکت تولید کننده سرسوزن بدون درد دندانپزشکی در ایران
سوزن بدون درد

سرسوزن دندانپزشکی جهت تزریق داروی بی حس کننده در دندانپزشکی، ارتودنسی و ترمیم بافتهای دندان و لثه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جنس سرسوزن دندانپزشکی استنلس استیل است.

هر دو سمت آن تحت زوایای خاص و مطابق با استانداردهای بین‌المللی برش داده می‌شوند و با توجه به نوع طراحی و تولید سرسوزن دندانپزشکی شرکت فیض طب قابلیت تزریق با همه سرنگ‌های تزریق دندانپزشکی است.

شرکت فیض طب اولین تولیدکننده خصوصی سرسوزن دندانپزشکی در ایران است.

این محصول در سایزهای 27G ،30G در دو نوع Long و Short توسط شرکت فیض طب با برند NRK به فروش می‌رسد و پس از مدتی این محصول با برند تجاری FT JECT در بازار ایران عرضه می‌شود.

سرسوزن شرکت فیض طب تنها دارنده تکنولوژی تولید سوزن بدون درد در ایران است. سرسوزن دندانپزشکی این شرکت با تمامی سرنگ‌های تزریق قابل استفاده است. 

هم اکنون این محصول در کارخانه تازه احداث شده این شرکت و طبق آخرین دستورالعمل‌های سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو در حال تولید است.

شایان ذکر است به زودی با تکمیل شدن دیگر سالن‌های تولیدی کارخانه تازه احداث شده شرکت فیض طب، این شرکت در نظر دارد با تولید گروه سوزن‌ها و سرنگ‌ها (انسولین، تزریق چشمی ./5 cc تا 50 cc  ) سبد محصولات خود را افزایش دهد.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فیض طب

شرکت تولیدی- بازرگانی فیض طب (سهامی خاص) با خط مشی ارتقاء سطح سلامت جامعه و بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیند ها و افزایش رضایت مشتریان،با دیدگاه انسان سالم محور و توسعه پایدار در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه از سال 1385 آغاز به فعالیت نموده است و هم اکنون در بخشهای پزشکی، دندانپزشکی خدمات بسزایی را به جامعه ارائه میدهد. همچنین فروشگاه مرکزی این شرکت در مرکز تجارت دندانپزشکی ایران افتتاح گردید. این شرکت مفتخر است اعلام نماید: در اولین قدم از فاز توسعه خود اقدام به تولید سرسوزن دندانپزشکی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان