کد: 139807034075813213

بررسی ست سرویس بهداشتی غیر ثابت

کد: 139807034075813213

http://bit.ly/2PdHMef

، تهران , (اخبار رسمی): لوازم و تجهیزات مورد استفاده در سرویس بهداشتی را می‌توان به صورت ست قابل جابجایی یا ست ثابت قابل نصب انتخاب کرد. این لوازم نیز تنوع بسیاری دارند و با توجه به وسعت حمام و سرویس بهداشتی، کاربری آن، سبک زندگی افراد و نیازهای شخصی آنان می‌توانند بسیار متنوع و دارای اجزای گوناگون باشند.

انواع گوناگون ست سرویس بهداشتی
ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی بسته به سبک سرویس بهداشتی می‌تواند در انواع گوناگونی انتخاب شود. در انتخاب آن باید به این نکته توجه کرد که ست سرویس بهداشتی قرار است در کنار سینک روشویی، توالت و در برخی موارد دوش و وان حمام دیده شود. پس خوب است ست سرویس بهداشتی را به گونه‌ای انتخاب کرد که هماهنگی مناسبی با این اجزا داشته باشد. همچنین لازم است به نیازهای شخصی و سبک زندگی نیز دقت داشت.

ست سرویس بهداشتی در دو حالت کلی تولید و عرضه می‌شود: انواعی که قابل جابجایی هستند و می‌توان آن را روی پیشخوان‌ها قرار داد و انواعی که قابل نصب هستند و در جای خود به صورت نصب داخلی ثابت می‌شوند.

ست سرویس بهداشتی غیر ثابت

لوازم و تجهیزات مورد استفاده در سرویس بهداشتی را می‌ توان به صورت ست قابل جابجایی یا ست ثابت قابل نصب انتخاب کرد. این لوازم نیز تنوع بسیاری دارند و با توجه به وسعت حمام و سرویس بهداشتی، کاربری آن، سبک زندگی افراد و نیازهای شخصی آنان می‌توانند بسیار متنوع و دارای اجزای گوناگون باشند.

برای مثال نگه دارنده‌ی صابون، نگهدارنده‌ی مسواک‌ ها، کفی ضد لغزش، سبد نگهداری لباس‌ها، دستگاه نگهدارنده‌ی شوینده‌های مایع مثل صابون مایع و شامپو، تشک حمام، باکس یا نگهدارنده‌ی لیف‌ها، سطل زباله‌ی حمام و نگهدارنده‌ی جاروی حمام همه از اجزای ست سرویس بهداشتی هستند که بسته به نیاز افراد و خانواده‌ها می‌توانند تهیه شوند.

این اجزا معمولا به صورت قابل جا به جایی عرضه می‌شوند اما برخی از آنها را می‌توان هم به صورت ثابت در سرویس بهداشتی قرار داد. نوع قابل جا به جایی ست سرویس بهداشتی از آن جا که راحت تر قابل تعویض است، برای تنوع دکوراسیون انتخاب خوبی خواهد بود اما به دلیل اشغال فضای پیشخوان‌ها و کف در سرویس‌های کوچک توصیه نمی‌شود زیرا هم فضا را محدودتر می‌کند و هم تمیزکاری را دشوار می‌سازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قصر نور

با بیش از نیم قرن سابقه تولید لوستر و قظعات برنزی که با حمایت مشتریان عزیزمان در این راه برایمان میسر شده است خود را متعهد به حفظ و رشد کیفیت محصولات مان میدانیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نداریم تا رضایت خاطر مشتریان گران قدرمان را تامین نماییم،کلیه محصولات ما با گارانتی رنگ ده ساله عرضه میشود،در وب سایت ما لوستر و اکسسوری های سرویس بهداشتی عرضه میشود و شما میتوانید از همین طریق با مراجعه حضوری اقدام به خرید بفرمایید،لظفا هر سوالی داشتین از طریق فرم تماس با ما مطرح بفرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنیم.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل