اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807044078312497

قیمت روغن خراطین چند است؟

کد: 139807044078312497

http://bit.ly/2lOrKMY

، مشهد , (اخبار رسمی): در این مقاله به تفاوت قیمت روغن خراطین در بازار ارائه می‌شود.

قیمت روغن خراطین چند است >
روغن خراطین ویسکا اویل

شاید تاکنون خیلی‌ها از متفاوت بودن قیمت روغن خراطین در فروشگاه‌ها تعجب کرده باشند. آیا این تفاوت‌ها علت خاصی دارند یا روغن‌های خراطین با یکدیگر تفاوتی ندارند؟ در این نوشته به تفاوت نوع روغن خراطین که سبب ایجاد اختلاف در قیمت روغن خراطین‌های فروشگاه ویسکا می‌شود، صحبت خواهد شد.

خراطین چیست؟

در ابتدا برای مشخص شدن قیمت روغن خراطین بهتر است که بیان شود این روغن از چه چیزی ساخته شده است. روغن خراطین از کرم ایزینفتیدا که از خانواده کرم زالو است، به دست می‌آید. کرم ایزینفتیدا هرمافرودیت است.

خاصیت اصلی این کرم، حجم دهندگی طبیعی و برگشت‌ناپذیر آن است. با مصرف روغن خراطین و مالش آن بر روی اندام‌های بدن به راحتی می‌توان هر قسمت از بدن را حجم داد.

از خصوصیات استثنایی روغن خراطین، بدون بازگشت بودن آن است. یعنی ناحیه حجم گرفته با روغن خراطین به هیچ عنوان به حالت اول باز نمی‌گردد. بنابراین استفاده از روغن خراطین برای کسانی که به دنبال حجم‌دهی طبیعی و بدون عمل هستند، فوق العاده مناسب است.

قیمت کرم خراطین یا ایزینفتیدا چقدر است؟

با بررسی قیمت کرم ایزینفتیدا می‌توان نحوه قیمت‌گذاری آن را متوجه شد. هر دانه از کرم ایزینفتیدا در اروپا و هند با قیمت 4 دلار و هر کرم زالو قیمتی بالغ بر 7 دلار در اروپا و هند دارد. برای به دست آوردن 30 گرم از روغن خراطین نیاز به حداقل 3 عدد کرم خراطین است. حال با محاسبه‌ای اندک قیمت واقعی روغن خراطین را می‌توان به دست آورد.

30 گرم روغن خراطین ارزشی برابر 90 هزار تومان دارد. این ارزش روغن خالص این روغن است. فروشگاه ویسکا با تامین مواد اولیه و تامین کرم ایزینفتیدا از منابع داخلی توانسته است که قیمت هر عدد از کرم خراطین را تا حدود 2.5 دلار کاهش دهد. با توجه به قیمت کنونی ویسکا اویل توانسته با قیمتی مناسب و رقابتی وارد بازار شود.

چند نوع روغن خراطین اصل وجود دارد؟

قیمت روغن خراطین با توجه به نوع محصول مختلف است. برخی از روغن خراطین‌های اصل با 2 عدد کرم خراطین تهیه می‌شوند و برخی با 3 عدد. بنابراین بازه قیمتی مختلفی در انواع محصول خراطین وجود دارد.

شایان ذکر است که قیمت روغن خراطین در داروخانه و فروشگاه ویسکا اویل متفاوت است.

این روغن در بازه‌های 30 الی 60 هزار تومانی در داروخانه و عطاری‌ها با توجه به مقدار غلظت تهیه می‌شود. در فروشگاه ویسکا اویل نیز این روغن با قیمت 87 هزار تومان تهیه می‌شود.

فروشگاه ویسکا اویل تمام سعی خود را در ارائه روغن‌هایی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت به انجام می‌رساند.

روغن خراطین موجود در عطاری:

قیمت روغن خراطین موجود در عطاری‌ها به نسبت ارزان‌تر از فروشگاه ویسکا است. مشاهده شده است که قیمت برخی از روغن خراطین‌های موجود در عطاری در حدود 7 الی 10 هزار تومان بوده است. برای هر 30 گرم روغن حداقل 2 عدد کرم ایزینفتیدا نیاز است. حال چگونه ممکن است که در عطاری قیمت یک عدد روغن 10 هزار تومن باشد!

قیمت روغن خراطین در داروخانه‌ها چند است؟

قیمت روغن خراطین در داروخانه‌ها با عطاری‌ها متفاوت است . در داروخانه‌ها اصولا مارک‌های شرکتی و کارخانه‌ای عرضه می‌شود. بنابراین قیمتی ثابت و در حدود 30 هزار تومان دارد. اما در ادامه به اصل مطلب و قیمت روغن خراطین در فروشگاه ویسکا اویل پرداخته خواهد شد.

قیمت روغن خراطین در فروشگاه ویسکا اویل چند است؟

در این فروشگاه 2 نمونه روغن خراطین وجود دارد. خراطین سنتی که به صورت کاملا طبیعی و سنتی تهیه شده است، 87 هزار تومان است. تشخیص روغن خراطین با ضمانت به فروش می‌رسد و دارای بهترین کیفیت و غلظت میان هم راستاهای خود است.

قیمت بالاتر این محصول نسبت به سایر رقبا به علت داشتن خلوص و کیفیت بسیار بالای آن است. به گونه‌ای که در اولین برخورد و لمس این روغن به کیفیت و طبیعی بودن آن پی خواهد برد. شایان ذکر است که در تهیه این روغن خراطین حتی یک قطره ماده شیمیایی به کار گرفته نشده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی