اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807104096812497

رازهای روغن خراطین

روغن خراطین دروغ است یا حقیقت؟

کد: 139807104096812497

http://bit.ly/35810Jh

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن خراطین ماده‌ای است که به تازگی به شدت بر روی زبان‌ها افتاده است. در ادامه به ماهیت این روغن اشاره شده است.

روغن خراطین دروغ است یا حقیقت ؟
روغن خراطین اصل ویسکا اویل با پوره خراطین

روغن خراطین واقعیت دارد. vوغن خراطین از کرم ایزینفتیدا تهیه میشود. این کرم از هم خانواده کرم زالو است و خاصیت حجم دهندگی فوق العادهای دارد.بیشترین استفاده از روغن خراطین برای افزایش سایز اندامهای بدن است.

علل حقیقت داشتن روغن خراطین چیست؟

اصلی ترین موردی که باید به آن توجه داشت این است که اگر روغن خراطین و یا روغن زالو تاثیر نداشتند تا این اندازه مشهور نمی‌شدند. بسیاری از افرادی که استفاده کردند از تاثیر آن بهره مند شده‌اند. با کمی تفکر در این زمینه می‌توان به این که روغن خراطین واقعیت دارد پی برد .

اما علل دیگری نیز وجود دارد:

  1. هم خانواده بودن کرم ایزینفتیدا با کرم زالو
  2. داشتن ترکیبات حجم دهنده
  3. نظرات متعدد مصرف کنندگان در وب سایت‌های مختلف
  4. گرم کردن پوست هنگام استفاده از روغن
  5. افزایش دهنده گردش خون در ناحیه مورد استفاده قرار گرفته
  6. در تصویر بالا شما شاهد پوره خراطین در جهت نشان اصل بودن محصول هستید .

این پوره علاوه بر نشان اصل بودن دارای خاصیت تقویت افزایش حجم است.

هم خانواده بودن کرم ایزینفتیدا با کرم زالو 

می‌توان گفت بعد از دلیل شهرت کرم خراطین، هم خانواده بودن این کرم با کرم زالو دیگر دلیل اصلی اثبات واقعیت روغن خراطین است. این کرم می‌تواند به آسانی اندام و بدن خود را با دریافت خون افزایش حجم دهد. بنابراین افزایش حجم اندام‌های بدن کاملا قابل درک است. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا عملکردی که کرم زالو و کرم خراطین در حجم دهی اندام‌های خود دارند ، می‌تواند بر روی انسان نیز انجام شود؟

بله. ترکیباتی که داخل روغن‌های زالو و روغن خراطین وجود دارد، این امر را کاملا حقیقی ساخته است. بنابراین با تفکر در این موضوع به آسانی می‌توان متوجه شد که امر حجم دهی کاملا امکان پذیر و واقعی است.

داشتن ترکیبات حجم دهنده

روغن خراطین به واسطه ترکیباتی که در کرم خراطین دارد، خاصیت حجم دهندگی دارد. این روغن به دلیل ترکیباتی همچون استرانازول به کورتون طبیعی شهرت دارد. کورتون را می‌توان به صورت شیمیایی به روغن خراطین‌های تقلبی اضافه کرد.

اما روغن خراطین اصل بدون مواد شیمیایی همانند کورتون می‌توانند به حجم دهندگی اندام‌های بدن کمک کند. بنابراین با توجه به ترکیبات ویژه در این روغن می‌توان به حجم دهندگی آسان و طبیعی دست یافت.

نظرات متعدد مصرف کنندگان در وب سایت‌های مختلف

تنها کافیست مقداری جستجو کرد تا هزاران مصرف کننده راضی از این محصول را دید. علاوه بر مصرف کنندگان موجود در این وب سایت در سایت‌های دیگر نیز مشتریان بسیاری درباره این محصول نظر خود را بیان کرده‌اند. پس کافیست کمی تحقیق کرد تا باور کرد که روغن خراطین واقعیت دارد.

گرم شدن پوست هنگام استفاده از روغن خراطین 

هنگام استفاده از روغن خراطین اندکی پوست آن ناحیه گرم میشود. روغن خراطین نوعی کورتون طبیعی و بدون هیچ گونه عارضه است. بنابراین با مالش بر روی پوست، سبب گرم شدن و افزایش گردش خون در ناحیه زیر پوست و سرانجام حجم گرفتن موضع می‌شود.

افزایش دهنده گردش خون در ناحیه مورد استفاده 

در ناحیه‌ای که از روغن خراطین استفاده می‌شود، زیر پوست گردش خون افزایش می‌یابد. این گردش خون افزایش یافته سبب افزایش حجم تدریجی عضو می‌شود. با استفاده از روغن خراطین و افزایش گردش خون در ناحیه مورد مالش، آن ناحیه حجم و افزایش سایز خواهد داشت.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ویسکا اویل به ادرس  viskaoil.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]