اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807154110212497

چاقی صورت با روش‌های مفید و بدون خطر

چاقی صورت در مدت زمان کوتاه چگونه امکان پذیر است؟

کد: 139807154110212497

http://bit.ly/2Mnc8th

، مشهد , (اخبار رسمی): در ادامه در مورد روش‌های موثر برای چاقی صورت در مدت زمان کوتاه توضیحاتی ارائه شده است. این روش‌ها خاص و اثر بخش هستند.

چاقی صورت در مدت زمان کوتاه چگونه امکان پذیر است .
روغن خراطین برای چاق شدن صورت استفاده میشود .

اطلاعات ارائه شده در اینجا برای افرادی که به دنبال چاقی صورت در مدت کوتاهی هستند مناسب است. بسیاری از افراد اعم از مرد و زن دارای صورت‌های لاغری هستند و یکی از خواسته‌های آنان چاق شدن صورت است.

اما آیا این عمل با روش‌های ساده و بدون عارضه ممکن است؟ بله

چاقی صورت علاوه بر پر نشان دادن صورت، به افراد در جوان شدن و شادابی پوست نیز کمک می‌کند. بهترین عاملی که باعث پر شدن گونه و پوست صورت می‌شود، افزایش گردش خون در صورت است.

در بسیاری از موارد با ماساژ نادرست و روش‌های غیر استاندارد سبب خشک شدن پوست می‌شود. 

6 روش فوق العاده آسان برای چاقی صورت

برای چاق شدن صورت تنها باید وقت گذاشت و دستورالعمل را اجرا کرد.

1- یوگا صورت 

یوگا صورت یا همان ورزش صورت یکی از تمریناتی است که بر روی گونه و پوست صورت انجام می‌شود. در این عمل افراد با ماساژ پوست صورت به خصوص با ماساژ به سمت بالا سفتی پوست صورت را خواهند دید. به گونه‌ای که با این عمل لیفتینگ بر روی پوست صورت انجام می‌شود.

دستورالعمل یوگا صورت

  • در حالتی که لب‌ها به شکل 0 در آمده‌اند، نفس خود را حبس و با دو دست گونه‌ها را بالا کشید. 
  • این حالت به مدت 20 ثانیه باقی بماند. پس از 20 ثانیه هوای حبس شده را آزاد کرد.
  • سپس دوباره لب‌های خود را به هم فشار داد و از هوای داخل ریه دهان خود را پر باد کرد.
  • اینکار را 45 ثانیه ادامه داد و سپس باد داخل دهان را رها کرد. حال به آرامی خندید و گونه‌های خود را به سمت بالا ماساژ داد.

2-  استفاده از روغن آلوورا

آلوورا دارای خواص فوق العاده‌ای برای پوست صورت است. این ماده حاوی انواع آنتی اکسیدان، ویتامین E، ویتامین C و سایر مواد مفید برای پوست است. بنابراین بسیاری از افراد بر این باورند با مالیدن روغن آلوورا به پوست، جوانی به دست می‌آید.

3- خوردن ژل آلوورا

افرادی که به مصرف ژل آلوورا حساسیت خاصی ندارند، می‌توانند با مصرف روزانه از این ژل صورتی پر داشته باشند. طی تحقیقات نشان داده شده که مصرف روزانه 1 قاشق از ژل آلوورا به مدت 90 روز می‌تواند به چاقی صورت کمک ویژه‌ای کند و پوست صورت را جوان و شاداب نشان دهد.

4- ماسک سیب

ماسک سیب را می‌توان با برش تکه‌های سیب به صورت لایه نازک و قرار دادن روی صورت استفاده کرد. این ماسک دارای انواع و اقسام مواد مورد نیاز برای پوست صورت است. کلاژن، الاستین، آنتی اکسیدان تنها بخشی از خواص ماسک سیب است که به پوست منتقل می‌شود.

قرار دادن ماسک سیب باعث چاق شدن صورت و از بین رفتن پوست افتاده می‌شود. توصیه می‌شود که تکه‌های سیب را به مدت 20 دقیقه بر روی پوست قرار داد و سپس پوست خود را شست.

5-خوردن سیب

اما چگونه سیب می‌تواند به چاق شدن صورت و گونه‌ها کمک کند؟ سیب دارای ویتامین‌های مختلف از جمله A ، B ، C  است. همچنین این میوه دارای آنتی اکسیدان است. با خوردن سیب پوست نرم و لطافت خود را حفظ خواهد کرد. نکته‌ی دیگر با خوردن این میوه کلاژن و الاستین در پوست تولید می‌شود که سبب نرمی و چاقی صورت می‌شود.

6- استفاده از روغن زالو و روغن خراطین

بدون هیچ شک و تردیدی می‌توان اطمینان داشت که بهترین روش برای چاق شدن سریع صورت در مدت 1 ماه استفاده از زالو و خراطین است. این دو روغن برای امر حجم دهی و چاقی صورت به مانند معجزه عمل می‌کند.

نکته‌ای که قابل بیان این است که روغن خراطین و روغن زالو باید اصل و صد در صد طبیعی باشد. روغن خراطین و روغن زالو ویسکا اویل از بهترین و درجه یک‌ترین مواد اولیه ساخته شده است. این دو روغن از کرم خراطین و کرم زالو تولید می‌شوند.

این دو روغن دارای ترکیبات خاصی برای پوست هستند که سبب پر شدن بافت اسفنجی صورت و اندام بدن می‌شوند. برای درک بهتر موضوع کرم زالو را که بر روی پوست قرار می‌گیرد و با مکیدن خون افزایش حجم می‌یابد، می‌توان تصور کرد.

ترکیباتی در بدنه کرم زالو و کرم خراطین قرار دارند که سبب افزایش حجم آسان می‌شود. پس با مصرف روغن حاصل از کرم زالو و کرم خراطین اصل همان خاصیت به پوست منتقل می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]