کد: 139807304151513517

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز از سنین 7 تا 14 سال تست فوتبال می‌گیرد

تست فوتبال در کرج

کد: 139807304151513517

http://bit.ly/2NieY40

، کرج , (اخبار رسمی): باشگاه و آکادمی فوتبال دُرفَک به عنوان یکی از بهترین باشگاه ‌های فوتبال استان البرز برای حضوری قدرتمند در مسابقات باشگاهی استان البرز در سال 99 تست در رده سنی 10 تا 16 سال می‌گیرد.

تست فوتبال در کرج (استعدادیابی فوتبال در کرج)
ثبت نام باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز در سال 99

بسیاری از افراد وقتی از تلویزیون فوتبال تماشا می‌کنند، یا زمان‌هایی که در استادیوم‌های فوتبال در حال تشویق تیم مورد علاقه خود هستند، خود را جای بازیکنان درون زمین می‌بینید و فکر می کنند از آنها بهتر هستند.

این مورد برای خیلی‌ها پیش می‌آید و بدون توجه به سختی‌های فوتبال، ادعای برتری دارند. باشگاه و آکادمی دُرفَک البرز به دنبال استعدادهای برتر استان است. استعدادهایی که در آینده‌ای نزدیک در تیم‌های حرفه‌ای فوتبال ایران و جهان حضوری قدرتمند داشته باشند.

از آغاز سال 99 و همزمان با شروع تمرینات جدید باشگاه درفک البرز، تست فوتبال باشگاه برای رده سنی 7 تا 14 سال در شعبه رجایی شهر (گوهردشت، باغستان، رستاخیز، بلوار شهرداری، اشتراکی) صورت می‌گیرد.

آکادمی درفک با حضور منظم خود در لیگ‌های پایه استان البرز، قصد دارد طی چند سال آینده نمایش خوبی را بجای گذاشته و از سال 99 سعی در ایجاد تغییرات خوب در مدرسه فوتبال شعبه رجایی خود دارد.

سعید رنجبر پایه گذار باشگاه و مدرسه فوتبال درفک تلاش دارد تا با آموزش صحیح و اصولی فوتبال، همگام با علم روز فوتبال تاثیرات ماندگاری را به جای بگذارد.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز برای حضور در مسابقات نونهالان باشگاههای استان البرز در فصل 99 شرایط ثبت نام در باشگاه و  مدرسه فوتبال خود را اعلام کرد:

ثبت نام ترم بهار 1399  از روز سه شنبه 15 بهمن ماه 98 و در شعبه رجایی شهر آغاز خواهد شد. (شعبه رجایی شهر شامل گوهردشت، باغستان، بلوار موذن، اشتراکی، انقلاب، شهرداری و رستاخیر) است.

مدرسه فوتبال درفک شعبه رجایی شهر 2 روز در هفته برگزار خواهد شد.

آدرس محل تمرین 1: رجایی شهر، بلوار موذن، مابین خیابان پیروزی و انقلاب مجموعه ورزشی کوثر

آدرس محل تمرین 2: رجایی شهر، نرسیده میدان شهرداری، باغ ایرانی

آدرس دفتر باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز: خیابان شهید بهشتی، نرسیده به سه راه گوهردشت، بر

اهداف مدرسه فوتبال درفک: بالا بردن سطح ورزش فوتبال و آموزش سنین پایه (7 تا 14 سال) مبتنی بر روش‌های نوین آموزشی با هدف پرورش کودکان در فضایی مطمئن.

شایان ذکر است مدت زمان هر ترم ۳ ماه است و ترم بهار 99 از ۱۵ فروردین ماه آغاز و در ۲۶ خرداد ماه پایان خواهد یافت. مدرسه فوتبال درفک بصورت دائمی است و در تمام طول سال فعال است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باشگاه و مدرسه فوتبال دائمی دُرفَک

باشگاه و مدرسه فوتبال دائمی درفک، در سال 98 تاسیس شده است. این باشگاه زیر نظر سعید رنجبر بازیکن سابق تیم ملی نوجوانان و باشگاه های پیکان و نفت تهران فعالیت می کند و از بهترین باشگاه های استان البرز و کرج است. باشگاه درفک با کادر مربیانی تحصیلکرده و دارای مدارک رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC و امکانات تمرینی روز دنیا، بعنوان یکی از بهترین باشگاه ها و مدارس فوتبال استان البرز و شهرستان کرج، می تواند مکان مناسبی برای پرورش استعدادهای فوتبالی و رشد اخلاقی فرزندان شما باشد

منتشر شده در سرویس:

باشگاه‌ها