کد: 139808064169213392

معرفی 5 وسیله مهم در هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی

وسایلی که در هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اهمیت دارد

کد: 139808064169213392

http://bit.ly/2poWm9H

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که عملیات کارگاهی و صنعتی انجام می‌دهند باید برای خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اقدام کنند. این ابزار هر یک ویژگی‌های خاصی دارند و بسیار کارآمد هستند، کسانی که بیشتر فعالیت‌های‌شان صنعتی و کارگاهی است باید با تمامی ابزارآلات صنعتی و کارگاهی آشنایی داشته باشند.

وسایلی که در هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اهمیت دارد
خرید ابزار کارگاهی و صنعتی

خرید ابزار کارگاهی و صنعتی 

افرادی که عملیات کارگاهی و صنعتی انجام می‌دهند باید برای خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اقدامات لازم را انجام دهند. این ابزار هر یک ویژگی‌های خاصی دارند و بسیار کارآمد هستند، کسانی که بیشتر فعالیت‌های‌شان صنعتی و کارگاهی است نیز باید با تمامی ابزارآلات صنعتی و کارگاهی آشنایی داشته باشند. برای اینکه شخصی در مورد خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اطلاعات دقیقی داشته باشد در ادامه برخی از آنها را معرفی شده است تا راحت‌تر بتوان خرید خود را انجام داد.

وسایلی که در هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی اهمیت دارد:

همانطوری که بیان شد برای خرید ابزار کارگاهی و صنعتی باید به خوبی با آنها آشنایی داشت تا آنها را خریداری کرد. این ابزار عبارتند از:

1. پیچ‌های حرفه‌ای:

پیچ‌های حرفه‌ای بسیاری در انواع دستگاه‌ها و ماشین آلات به کار می‌رود که باید انواع آنها را تهیه کرد. پیچ‌ها از جمله ابزارهایی به شمار می‌روند که از گذشته وجود داشته‌اند و به خوبی دو قطعه را به یکدیگر متصل می‌کنند.

2. آچار سوکتی و آچارهای دیگری:

آچار سوکتی یکی آچارهای بسیار مفید و لوکس به شمار می‌رود که باید هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی آن را تهیه کرد. این آچار به خوبی می‌تواند برخی از قطعات مهم را باز کند و از آن جایی که همه کاره است باید آن را در کیف لوازم خود داشت.

3. هوزینگ بلبرینگ:

هوزینگ بلبرینگ از جمله ابزار آلاتی است که از قسمت‌های جدانشدنی هر سیستم به شمار می‌رود، گاهی اوقات باید این قطعه را از دستگاه جدا کرد و یکی دیگر جایگزین آن کرد.

4. خار جمع کن و خار باز کن:

خارباز کن بیشتر برای خار فنرهای خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و خارجمع کن هم برای خار فنرهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اندازه این ابزارها با توجه به اندازه خار تعیین می‌شود.

5. پیچ گوشتی:

در واقع باید دانست یکی از مهمترین و اصلی‌ترین ابزاری که در هنگام خرید ابزار کارگاهی و صنعتی باید آن را تهیه کرد پیچ گوشتی است که این ابزار در ده‌ها نوع وجود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید