اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808094177612068

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال ضد لک و ضد خون

کد: 139808094177612068

http://bit.ly/33LmLN8

، تهران , (اخبار رسمی): پرده بیمارستانی آنتی باکتریال با پرده‌های بیمارستانی سابق فرق زیادی دارد. پرده‌های یکبار مصرف با جلوگیری از زنده ماندن پاتوژن‌ها بر روی سطح پرده، محافظت ضد باکتریایی عالی را ارائه می‌دهد. ولی هزینه زیادی را در بر می‌گیرد. استفاده از پرده بیمارستانی آنتی باکتریال یکی از بهترین راهکارها است.

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال ضد لک و ضد خون می باشد
پرده بیمارستانی آنتی باکتریال با شست و شوی زیاد حتی تا 300 بار شست و شو خاصیت خود را از دست نمی دهد.

پرده بیمارستانی آنتی‌باکتریال با بیش از 300 بار شست‌وشو نیز خواص خود را حفظ می‌کند. جنس پارچه پلی‌استر بوده که باعث کاهش وزن این پرده‌ها می‌شود. ضدخون و ضدلک است

در گذشته تمامی پرده‌های بیمارستانی از پارچه‌های معمولی دوخته می‌شدند که امکان تبدیل شدن به منابع انتقال بیماری‌زا را داشتند. زیرا عفونت‌های اکتسابی بیمارستان (HAI) مانند اسپورهای C.difficile و MRSA می‌توانند برای مدت طولانی بر روی سطح پرده بمانند. عده‌ای بر این باور بودند که با محلول‌های ضد آنتی‌باکتری و محلول‌های ضدعفونی می‌توان این معضل را برطرف کرد.

آیا می‌توان با محلول‌ها پرده بیمارستانی را عاری از هرگونه میکروب کرد؟

غیر ممکن است. در محیط مراقبت‌های بهداشتی، عوامل بیماری‌زا می‌توانند برای مدت طولانی بر روی سطوح زنده بمانند؛ در اینجا این سوال پیش می‌آید که پس راهکار چیست؟ دو راهکاری که وجود دارد که کمک می‌کند تا محیط عاری از هرگونه باکتری را داشت شامل:

یکی از راهکارها استفاده از پرده‌های یکبار مصرف بوده است. پرده‌های یکبار مصرف با جلوگیری از زنده ماندن پاتوژن‌ها بر روی سطح پرده، محافظت ضدباکتریایی عالی را ارائه می‌دهد و خطر ابتلا به HAI‌ها را کاهش می‌دهد. این راهکار هزینه زیادی را در بر می‌گیرد و نیروی انسانی را درگیر خود خواهد کرد زیرا باید به طور مرتب چک شود و در وقت مناسب تعویض شود.

راهکار دوم استفاده از پرده بیمارستانی آنتی باکتریال است. با استفاده از مواد، هر پرده در نقطه تولید برای اطمینان از توزیع یکنواخت و ماندگاری محافظت شده است. Microban's SilverShield ™ با استفاده از قدرت ضد باکتریایی نقره با Duralink ™، یک سیستم پیوند دهنده نوآورانه، باکتری‌ها را بر روی منسوجات از بین می‌برد بدون اینکه از دوام و ماندگاری مواد جلوگیری کند.

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال بهترین گزینه انتخابی

این محصول ساخته شده از پارچه آنتی باکتریال بوده است. معمولا این پارچه‌ها تا بیش از 300 بار شست‌وشو نیز خواص خود را حفظ می‌کنند. جنس پارچه پلی استر بوده که باعث کاهش وزن این پرده‌ها می‌شوند.

از این رو است که این محصول از ضروری‌ترین اجزاء هتلینگ بیمارستانی به شمار می‌رود باید در ابتدا تهیه شود تا سبب کاهش هزینه‌ها شده و محیط‌های بیمارستانی و درمانی را با کیفیت‌تر کند.

یک سیستم پیوند دهنده نوآورانه، باکتری‌ها را بر روی منسوجات از بین می‌برد بدون اینکه از دوام و ماندگاری مواد جلوگیری کند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت شرکت راستین تجهیز  به نشانی rastintajhiz.com/hospital-antibacterial-curtain مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت راستین تجهیز

شرکت راستین تجهیز از سال ۱۳۹۳ پیشرو در تولید تجهیزات پزشکی و هتلینگ بیمارستانی در ایران می‌باشد.مفتخر است در زمینه تولید انواع پرده های آنتی باکتریال، پاراوان بیمارستانی و پزشکی ، ترالی اورژانس و دارو، آویز سرم سقفی و ضربه گیر های دیواری بیمارستان ها در خدمت صنعت و جامعه ایران باشد. این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه‏های عظیم و کارشناسان فنی و متخصص، توانسته با پایین ترین قیمت محصولات خود را ارائه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]