اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808204207813718

بازسازی ساختمان اداری چگونه باید انجام شود؟

کد: 139808204207813718

http://bit.ly/2ONmYuJ

، تهران , (اخبار رسمی): بازسازی ساختمان اداری یکی از مهم‌ترین بخش‌ها برای افزایش بازخورد کسب‌وکار و سود بیشتر کارفرمایان است. بازسازی و نوسازی یک ساختمان اداری بدون توجه به نوع عملکرد اولیه و یا استهلاک آن، می‌تواند برای هر نوع ساختمانی انجام گیرد و آن را به کاربری مناسب‌تر ارتقا دهد.

بازسازی ساختمان اداری
بازسازی ساختمان اداری چگونه باید انجام شود؟

در بازسازی ساختمان اداری علاوه بر نمای بیرونی، می‌توان ویژگی‌هایی را به داخل ساختمان اضافه کرد تا عملکرد آن برای کاربری مورد نظر بهبود یابد و فعالیت خاص مد نظر کارفرما به شکل آسان‌تری انجام گیرد. همچنین تغییر کاربری یا در واقع تبدیل یک انبار به دفتر کار و یا تبدیل یک دفتر کار به یک مرکز خرید و فروش نیز از دیگر مواردی است که در بازسازی ساختمان اداری مد نظر قرار می‌گیرد.

فعالیت‌های اصلی مورد نیاز برای بازسازی ساختمان اداری

برای بازسازی ساختمان اداری یک‌سری از فعالیت‌های اصلی مد نظر کارفرمایان و شرکت‌های خدماتی است که ابتدا باید نسبت به انجام این کارهای زمینه‌ای اقدام کرده و سپس در صورت نیاز، اقدامات جانبی نیز صورت گیرد.

بنابراین از جمله فعالیت‌های اصلی مورد نیاز برای بازسازی ساختمان اداری عبارت است از:

  • تغییرات نمای ساختمان
  • ساخت و ساز عمومی و تغییرات اساسی
  • جایگزینی سیستم آبرسانی
  • جایگزینی سیستم فاضلاب
  • جایگزینی سیستم گرمایش
  • تغییر میزان روشنایی محیط و برق
  • راه اندازی سیستم تهویه مطبوع در محیط ساختمان
  • نصب سیستم ایمنی آتش نشانی
  • کابل کشی و دسترسی آسان به سیستم فعالیت‌های مربوط به بام ساختمان
  • نصب سازه‌های شفاف

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر از نحوه بازسازی ساختمان می‌توانند به سایت زاها استدیو مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زاها استودیو

استودیو معماری زاها ازسال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده است .درطول این سال ها پروژه های چالش برانگیزوتخصصی زیادی توسط تیم ما انجام شده که مهارت و تجربه ما رادرطراحی ، اجراء ومدیریت پروژه های ساختمانی و ارائه راهکارهای فنی افزایش داده است . درحال حاضرشرکت زاویه سازان هامان با نام تجاری استودیو معماری زاهابه عنوان یکی ازپیمانکاران پروژه های ساختمانی ودکوراسیون داخلی توانسته درکنارمشتریان وفادارخودپروژه های لوکس وخاص را به همراه تیمی ازمجرب ترین طراحان ومعماران خوش ذوق جوان خود که موجب افتخارمامی باشند مورد بهره برداری قراردهد، امیداست با توجه به چشم اندازروشن این مجموعه پرتلاش بتوانیم با اجرای پروژه های خاص معماری ،بازسازی ساختمان ،اجرای پارتیشن های اداری لوکس ودکوراسیون داخلی درسطح کشورهای همسایه بااستانداردهای روزدنیا وباالگوبرداری ازکشورهای توسعه یافته افتخارات وموفقیت های بزرگتری راکسب نماییم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان