اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808254224912696

شرایط تحصیلی سوئیس

کد: 139808254224912696

http://bit.ly/2Ll5rYY

، تهران , (اخبار رسمی): سوئیس از جمله کشورهایی است که هر شخصی جهت مهاجرت به آن فکر می‌کند. طبیعتا کشوری چون سوئیس با اقتصادی قوی شرایط پذیرش متفاوتی با دیگر کشورها دارد. این شرایط در مقاله حال حاضر بررسی خواهد شد.

مهاجرت تحصیلی به سوئیس
شرایط تحصیلی سوئیس

سوئیس از جمله کشورهایی است که هر شخصی برای زندگی به آن فکر می‌کند. می‌توان رفتن به سوئیس را از گزینه‌های اول در اروپا دانست. طبیعتا کشوری چون سوئیس با اقتصادی قوی شرایط مهاجرتی متفاوتی با دیگر کشورها دارد. 

آیا سوئیس کشوری است که برای همه جهانیان مورد استقبال استیا فقط برای ایرانیان؟

هزینه زندگی در سوئیس چقدر است؟

نکته‌ای که به طور معمول باید مورد توجه متقاضیان مهاجرت به کشور سوئیس قرار گیرد، میانگین بالای هزینه‌های زندگی در این کشور است. افرادی که به تازگی قصد ورود به این کشور را دارند در ابتدا اقامتی سخت خواهند داشت. راه‌های اقامت سوئیس از طرق دیگری نظیر تولد، ازدواج، تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است. بررسی طرق مهاجرت و اخذ اقامت دائم در خصوص خدمات شهروندی از سایر خدمات موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت است.

انواع راه‌های مهاجرت و زندگی در سوئیس

انواع راه‌های زندگی و مهاجرت به هر کشوری، به پنج دسته تقسیم می‌شود. سوئیس نیز از این قاعده مستثنی نیست.  این طرق مهاجرت به دسته‌های ذیل تقسیم می‌شود:

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق کاری

مهاجرت از طریق تولد فرزند

مهاجرت از طریق ازدواج و نامزدی و ...

این روش‌هایی است که به طور کلی مهاجرت از طریق آنها صورت می‌پذیرد. 

تحصیل در سوئیس

پیوستن به خانواده 8 میلیونی از سایر مزیت‌های تحصیل در سوئیس است که سالانه آمار بی‌شماری را در خانواده جهانی به خود اختصاص داده است. بی‌شک کشور سوئیس از جمله کشورهای زیبای اروپایی است. آموزش تحصیلات جهانی و آموزش‌های عالی در سوئیس از برجستگی‌های ویژه است. سوئیس درصدر بهترین کشورها در U.S. News & World در دو سال متوالی است. برجستگی سوئیس به دلیل بی طرفی جهانی، نرخ پائین بیکاری و اقتصاد قدرتمند است. کشور سوئیس از رتبه بالایی در خصوص اعتماد، محیط زیست، تحصیلات، حقوق بشر، بهداشت عمومی و ثبات اقتصادی برخوردار است.

شکی نیست که سوئیس یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است. این کشور خانه بیش از هشت میلیون نفر بوده و دانشگاه‌های آن با سطح بالای جهانی است و دانشجویان بسیاری را جذب می‌کنند. سوئیس از جمله کشورهای مورد استقبال مهاجران است و مهاجرت از طریق تحصیل در کشور سوئیس از بهترین طرق مهاجرتی است. 

اعزام دانشجو به سوئیس

شرایط پذیرش دانشجو در این کشور دشوار نیست اما نیازمند مدارک خاصی است که بایستی ارائه شود.در خصوص اعزام دانشجویان به سوئیس ممکن است سوالاتی به وجود آید:

اعزام دانشجو به سوئیس چه میزان هزینه در بر دارد؟

بهترین دانشگاه‌های سوئیس کدامند؟

چطور می‌توان برای تحصیل در سوئیس اقدام کرد؟

اینها نمونه‌ای از سوالاتی هستند که به ذهن مخاطبان راه پیدا می‌کند. در این مقاله پاسخ به تمامی سوالات ارائه شده است. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی، حتی می‌‌توانند به کار در سوئیس نیز دست یابند و پس از مدتی اقامت این کشور را بگیرند.

انواع مختلف ویزای تحصیلی در سوئیس

کشور سوئیس نیز دارای ویزاهای تحصیلی مختلفی است که در زیر آورده شده است.

  • ویزای تحصیلی نوع C: یکی از انواع ویزاهایی که برای اعزام دانشجو به سوئیس و تحصیل متقاضیان در این کشور صادر می‌شود، ویزای تحصیلی نوع C است. این ویزا مختص دانشجویانی است که دوره‌‌های تحصیلی آنان به صورت کوتاه مدت برگزار می‌‌شود که شامل دوره‌‌های تابستانی و کالج است. مدت زمان اعتبار این ویزا 3 ماه خواهد بود.
  • ویزای تحصیلی نوع D: ویزای تحصیلی نوع D از دیگر ویزاهایی است که برای دانشجویان صادر می‌‌شود. برخلاف ویزای نوع C، ویزای نوع D برای متقاضیانی صادر می‌‌شود که قصد ادامه تحصیل در سوئیس برای مدت زمان طولانی را دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است. این مجموعه یک شخص کاملا حقوقیست که مالکیت آن به صورت سهامی بوده که منحصر و متعلق به یک فرد نیست که در آن وکلای کشورهای کانادا و انگلستان و ایران به صورت سهامدار شناخته شده واین مجموعه به صورت کاملا شرکتی اداره میشود. بیشترین آمار ویزاها و اقامت واخذ پاسپورت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت ویترین مجموعه میتوانید مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]