اطلاعات تماس
  • 021441*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809064239113791

یادگیری مهارت آرایشگری مردانه و ارتقا مهارت‌های فردی

کد: 139809064239113791

http://bit.ly/33uL2GV

، تهران , (اخبار رسمی): از جمله اهداف مدیر و مربیان آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسا مو، ارائه آموزش‌های با کیفیت، همراهی و مشاوره هنرجویان است. هدف نهایی اساتید آموزشگاه پارسا مو، ورود به بازار کار و اشتغال پایدار در رشته‌های مختلف مراقبت و زیبایی برای تمام هنرجویان این آموزشگاه است.

یادگیری مهارت آرایشگری مردانه و ارتقا مهارت های فردی
آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسا مو

آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسا مو مفتخر است با هدف ارتقاء سطح مهارت‌آموزی هنرجویان در حرفه آرایشگری مردانه و نیاز کشور به پرورش استعدادها و نیروهای کارآزموده در زمینه پیرایش مردانه، گریم داماد، گریم سینمایی و … و با توجه به رشد روز افزون حرفه‌های خدماتی، جهت اشتغالزایی جوانان با بهره‌گیری از علم روز اساتید برجسته و حرفه‌ای، در محیطی صمیمانه و آموزش محور در خدمت علاقه‌مندان به این حرفه باشد.

آموزشگاه آرایشگری مردانه، همانند آموزش آرایشگری زنانه به حرفه‌ای پولساز تبدیل شده است و نیازمند گذراندن دوره‌های آکادمیک است. اگر در گذشته این هنر فقط در انحصار بانوان آرایشگر بود امروزه در حوزه آقایان نیز تنوع چشمگیری ایجاد شده است. هنرجویان آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسا مو قادر خواهند بود پس از اتمام دوره‌های آموزشی مربوطه به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره‌های آموزشی آرایشگری مردانه

در آموزش پیرایش مردانه درجه 2 که دوره اصلی و پایه است، کارآموزان می‌توانند کار خود را شروع و آرایشگاه راه‌اندازی کند به بیان دیگر کارآموز در دوره پیرایش مردانه درجه ۲ با ابزار و مواد کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده کردن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضدعفونی کردن ابزار و روش‌های کوتاهی موها در اندازه‌های مختلف را ابتدا بر روی مانکن، بعد روی مدل‌های واقعی مشتریان آموزش می‌بینند.

در آموزش پیرایش مردانه درجه 1، هنرجویان کوتاهی موهای بلند، کار با چند قیچی، پیتاژهای حرفه‌ای، پاکسازی صورت، واکس، ویتامینه، کراتینه، کار با دستگاه بخور سر و صورت، ژورنال‌خوانی و … را آموزش می‌بینند.

برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در غرب تهران کافی است در جستجوهای گوگل به بررسی نظرات هنرجویان قبلی پرداخت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزشگاه آرایشگری پارسا مو

آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسامو در تهران مفتخر است با هدف ارتقاء سطح مهارت آموزی هنرجویان در حرفه آرایشگری مردانه و نیاز کشورمان به پرورش استعدادها و نیروهای کارآزموده در زمینه پیرایش مردانه ، گریم داماد ، گریم سینمایی و … و با توجه به رشد روز افزون حرفه های خدماتی ، جهت اشتغالزایی جوانان میهنمان با بهره گیری از علم روز اساتید برجسته و حرفه ای، در محیطی صمیمانه و آموزش محور در خدمت علاقه مندان به این حرفه باشد. از جمله اهداف مدیر و مربیان آموزشگاه آرایشگری مردانه پارسا مو ، ارائه آموزشهای با کیفیت ، همراهی و مشاوراه هنرجویان عزیز است. هدف نهایی اساتید آموزشگاه پارسا مو ، ورود به بازار کار و اشتغال پایدار در رشته های مختلف مراقبت و زیبایی برای تمام هنرجویان این آموزشگاه می‌ باشد.

اطلاعات تماس
  • 021441*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش