اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809064239410239

دیاکو در دهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

کد: 139809064239410239

http://bit.ly/2OzFfeZ

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون (نمایشگاه میدکس)، نمایشگاهی تجاری بوده که با هدف آشنایی فعالان در حوزه معماری و دکوراسیون با آخرین دستاوردهای داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

مشخصات غرفه دیاکو در دهمین نمایشگاه بین المللی میدکس
دیاکو در دهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

در این نمایشگاه شرکت‌های مختلفی از سرتاسر جهان گرد آمده و دستاوردها و محصولات خود را به نمایش می‌گذارند. افراد فعال در این حوزه‌ها از تعامل با دست اندرکاران و متخصصان دیگر نیز بهره برده و به دانش خود می‌افزایند.

دهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 24 الی 27 دی ماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

وب سایت دیاکو عرضه کننده مستقیم محصولات دکوراسیون با نام تجاری دیاکو است. نام تجاری دیاکو متعلق به شرکت ابنیه سازان ستاوند است. شرکت ابنیه سازان ستاوند در سال ۱۳۸۹ تأسیس شده و از آن زمان تاکنون با تشکیل زیرمجموعه‌های تخصصی، در زمینه‌های مهندسی عمران و معماری، پیمانکاری و اجرای انواع پروژه‌های ساخت و مقاوم‌سازی و مرمت و دکوراسیون و همچنین کالاهای ساختمانی و دکوراسیونی فعالیت گسترده‌ای داشته است.

این شرکت با بهره‌ گیری از فن‌آوری‌های جدید و کارشناسان مجرب در زیرمجموعه تولید و فروش خود اقدام به انجام مطالعات، طراحی و اجرای طرح‌های واردات، تولید و عرضه انواع کالاهای دکوراسیون کرده و هم اکنون در سراسر کشور دارای نمایندگی و عاملیت فروش کالاهای دکوراسیون دیاکو است. 

مجموعه دیاکو در سالن خلیج فارس سالن 44/2 غرفه A22 منتظر حضور پر شور علاقه‌مندان است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]