اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809064242013797

گروه ساختمانی زاگرس در برنامه آب و آیینه صدا و سیمای قم

گفت‌وگو با کارشناس مجموعه ساختمانی زاگرس در سیمای قم

کد: 139809064242013797

http://bit.ly/2XYKCHI

، قم , (اخبار رسمی): مجموعه ساختمانی زاگرس قم به دعوت برنامه آب و آینه در سیمای قم حضور داشته و کارشناس این مجموعه در باره چالش‌های خرید و سرمایه‌گذاری در مسکن و همچنین راهکارهای هوشمندانه مجموعه زاگرس برای مخاطبان، توضیح داد.

گفت و گو با کارشناس مجموعه ساختمانی زاگرس در سیمای قم
گفت‌وگو با کارشناس مجموعه ساختمانی زاگرس در سیمای قم

بنا به دعوت برنامه آب و آینه و با هدف اطلاع رسانی، بررسی و تحلیل شرایط سرمایه گذاری و خرید مسکن، کارشناس مجموعه ساختمانی زاگرس در برنامه سیما به گفتگو با مجری برنامه پرداخت.  طبق اطلاع مهندس نورالدینی،  مدیر عامل مجموعه ساختمانی زاگرس، هدف از شرکت در این برنامه، توجه به دغدغه‌های موجود درجامعه در ارتباط با چالش سرمایه‌گذاری و خرید مسکن و همچنین اطلاع‌رسانی در باره راهکارهای هدفمند و عملیاتی جهت متقاضیان سرمایه گذاری بوده است. 

در این برنامه کارشناس مجموعه  بعد از معرفی مختصر گروه ساختمانی زاگرس و فعالیت‌ها و دستاوردهای آن، به بررسی مشکلات و دغدغه‌های متقاضیان خرید و سرمایه‌گذاری پرداخته و با تشریح خدمات و توضیح  نمونه‌های موفق انجام شده در زاگرس، پاسخی مناسب به چالش‌های فکری متقاضیان خرید و سرمایه‌گذاری مسکن ارایه داد.

وی در ادامه تاکید کرد مجموعه ساختمانی زاگرس با تعهد و مسئولیت‌پذیری و ارایه راهکارهای هدفمند در سرمایه‌گذاری و خرید مسکن، بستری شایسته و امن را برای هم میهنان فراهم کرده و با رعایت اصول استاندارد و کیفیت بین‌المللی فرصت خانه‌دار شدن و سرمایه‌گذاری در مسکن را برای آنها فراهم ساخته است.

در پایان از علاقه‌مندان دعوت شد در صورت تمایل و در جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با پروژه‌های مختلف گروه ساختمانی زاگرس به دفتر فروش این مجموعه در خیابان مصلی قم و یا ساختمان مرکزی واقع بلوار شهید صدوقی مراجه کنند. همچنین  آشنایی با پروژه‌های زاگرس و بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های در حال ساخت در سایت زاگرس قابل مشاهده است. 

علاقه‌مندان به مشاهده برنامه آب و آینه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.aparat.com/v/B0sJl مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان