کد: 139809064242413233

کناف سقف چیست؟

کد: 139809064242413233

http://bit.ly/2LbbbUW

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به اینکه پذیرایی یکی از مهم‌ترین اتاق‌های خانه محسوب می‌شود و همیشه در دید و بازدیدها از آن استفاده می‌شود. داشتن سقف زیبا برای پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کناف سقف
کناف سقف چیست؟

امروزه انواع مختلفی از کناف سقف با طرح‌های متنوع طراحی شده‌اند که متناسب با معماری خانه خود می‌توان یکی از انواع سقف کناف را انتخاب کرد و سفارش داد. سقف کناف پایین‌تر از سقف اصلی ساختمان قرار می‌گیرد، با اضافه شدن این نوع از سقف به سقف اصلی، بر زیبایی نمای داخلی ساختمان افزوده می‌شود و از سر و صدای طبقه بالا کاسته می‌شود. کناف یکی از مصالح پر کاربرد در معماری امروزی به شمار می‌رود و برای ساختن سقف و سایر اجزای ساختمان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کناف سقف پذیرایی

با توجه به اینکه پذیرایی یکی از مهم‌ترین اتاق‌های خانه محسوب می‌شود و همیشه در دید و بازدیدها از آن استفاده می‌شود. داشتن سقف زیبا برای پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. باید طرح‌هایی که مخصوص سقف پذیرایی است، برای سقف پذیرایی استفاده شود. کناف سقف دایره‌ای و منحنی برای پذیرایی با طرح کلاسیک مناسب است.

قیمت کناف سقف پذیرایی منحنی با توجه به ظرافت زیادی که برای طراحی آن به کار برده شده است، کمی بالاتر از انواع دیگر است.

کناف سقف پذیرایی باید به گونه‌ای انتخاب شود که بتوان روی آن نور پردازی‌های لازم را برای روشنایی اتاق انجام داد. طرح‌های متعددی از کناف سقف وجود دارند که نورپردازی مناسب را برای پذیرایی میسر می‌سازند که برای انتخاب این طرح‌ها می‌توان، با جستجو در اینترنت طرح‌های متنوع را مشاهده کرده و از بین آنها انتخاب کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فرسان

گروه معماری فرسان در سال 1385 شروع فعالیت های خود را در زمینه انواع سقف های کاذب(کناف.تایل.دامپا.رابیتس.آسمان مجازی و دیوارپوش و قرنیز) شروع کرده و در حال حاضر در کلیه بخش های ساختمان و معماری از جمله انجام کلیه کارهای آهنگری و نقاشی و انواع کفپوش ها و کاغذ دیواری گسترش داده است.و همانا شعار و هدف خود را کیفیت و جلب رضایت شما عزیزان و همکاران گرامی قرار داده است.

منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل