اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980908424506094

دانلود و نصب آخرین نگارش آنتی ویروس‌های قدرتمند وبروت ( آذر 1398 )

جدیدترین آپدیت آنتی ویروس وبروت برای اپل مکینتاش منتشر شد

کد: 13980908424506094

http://bit.ly/2rCrGT6

، تهران , (اخبار رسمی): در آذرماه جدیدترین آپدیت آنتی ویروس‌ Webroot به شماره 9.0.10.162 برای سیستم عامل‌های اپل مکینتاش منتشر شد.

جدیدترین آپدیت آنتی ویروس وبروت برای اپل مکینتاش منتشر شد
آنتی ویروس های قدرتمند و بسیار سبک و کم حجم وبروت

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت آنتی ویروس وبروت (Webroot)، جدیدترین نگارش آنتی ویروس‌ برای سیستم عامل‌های اپل مکینتاش را منتشر کرد.

جدیدترین نسخه‌های آنتی ویروس‌های وبروت برای سیستم عامل‌های اپل مکینتاشی به شماره 9.0.10.162 در تاریخ 18 نوامبر 2019 ارائه شده است.

آپدیت و به روزرسانی آنتی ویروس‌های قدرتمند Webroot به صورت کاملآ خودکار و اتوماتیک انجام می‌شود و کافیست کامپیوتر متصل به اینترنت و دارای لایسنس اصلی و معتبر باشد.

در صورت نیاز می‌توان آخرین نسخه آنتی ویروس‌های وبروت را  دانلود و اجرا کرد.

وبروت سازنده سبکترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیاست و از شرکت‌های پیشرو و مطرح آنتی ویروس مخصوصا در زمینه استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی ( ML ) در نرم افزارهای آنتی ویروس و محصولات حفاظتی و امنیتی و شناسایی تهدیدات سایبری محسوب می‌شود.

حجم فایل نصب آنتی ویروس‌های وبروت برای ویندوز حدود 4 مگابایت است و در 8 ثانیه نصب شده و فقط بین 3 تا 40 مگابایت از حافظه رم استفاده می‌کند.

صدها کمپانی از جمله شرکت‌های بزرگ فناوری مانند Cisco ،RSA ،Citrix ،Aruba ،F5 ،PaloAlto ،Fujitsu ،HP و Zyxel از تکنولوژی‌ها و محصولات Webroot استفاده می‌کنند.

 آنتی ویروس‌های وبروت که از سال 1387 (2009 میلادی) در ایران ارائه شده‌اند، تحت گارانتی و پشتیبانی شرکت دورانتاش در بازار ایران توزیع می‌شوند. 

از جمله رقبای وبروت در ایران می‌توان به شرکت‌های آنتی ویروس سایمنتک، ترندمیکرو و محصولات شرکت‌های کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا و پاندا سکیوریتی اشاره کرد.

آنتی ویروس‌های قدرتمند وبروت با گارانتی و پشتیبانی معتبر شرکت دورانتاش، تاکنون طی طرح‌های مختلف توسط شرکت‌های اینترنتی مانند آسیاتک، داتک (رهام داتک)، صفرویک پرداز ( شهراد شبکیه سابق ) و مبناتلکام و موسسات آموزشی فناوری اطلاعات مانند کندو، مجتمع فنی تهران و دانشگاه مهر البرز به مشترکان و دانشجویان و فارغ تحصیلان توصیه و پیشنهاد شده است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]