اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809084245113808

از 24 تا 27 دی ماه 98 برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین المللی کالا و خدمات نوزاد، کودک و نوجوان

کد: 139809084245113808

http://bit.ly/2Dxxksh

، (اخبار رسمی): فعالان حوزه کودک و نوجوان با حضور در نمایشگاه کالا و خدمات نوزاد، کودک و نوجوان دستاوردها و توانمندی‌هایشان را به علاقه‌‎مندان ارایه می‌کنند.

دومین نمایشگاه بین المللی کالا و خدمات نوزاد، کودک و نوجوان
دومین نمایشگاه بین المللی کالا و خدمات نوزاد، کودک و نوجوان از 24 تا 27 تیر ماه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاهی چیستا، نمایشگاه کالا و خدمات نوزاد، کودک و نوجوان با حضور بالای 300 مجموعه و شرکت فعال در حوزه کودک و نوجوان از 24 تا 27 دیماه 98 در نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی مجموعه چیستا درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه کودک و نوجوان هر یک سال یک‌بار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه حوزه کودک و نوجوان به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه شرکت نمایشگاهی چیستا در نمایشگاه در کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت chistafair.com بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت نمایشگاهی چیستا

شرکت نمایشگاهی چیستا فعالیت خود را رسماً از ابتدای سال 87 با هدف برگزاری نمایشگاهها و همایشهای تخصصی داخلی و خارجی در راستای رشد و توسعه اقتصاد ملی با محوریت تمرکز زدایی و توجه بیشتر به مناطق در حال توسعه کشور آغاز نمود. این مجموعه طی پنج سال گذشته موفق به برگزاری بیش از 120 عنوان نمایشگاهی، در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران، تبریز، شیراز، قزوین، بندرعباس، اراک، رشت، بیرجند، سمنان، کرج، بوشهر و برپایی بیش از 30 عنوان کنفرانس، همایش و کارگاههای آموزشی فنی و علمی در شهرهای تهران، تبریز، شیراز و رشت شده است. مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و احداث محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی استان سمنان از دیگر فعالیتهای مهم شرکت طی سالهای گذشته می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش