اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809084245212000

رژیم غذایی مناسب برای لاغری در خانم‌ها

کد: 139809084245212000

http://bit.ly/2YC9Fkc

، (اخبار رسمی): باسن و ران بزرگ برای بسیاری از خانم‌ها از کابوس‌های شبانه‌ای که در خواب می‌بینند بدتر است. خیلی از انها دوست دارند بدون انکه باشگاه بروند و هزینه‌ای برای آن صرف کنند این دو قسمت را کوچک کنند. باید گفت یک راه کم هزینه وجود دارد.

چه بخوریم که باسن و ران مان کوچک شود
رژیم غذایی مناسب برای لاغری در خانم‌ها

برای اینکه بتوان باسن و ران را با رژیم غذایی مناسب کوچک کرد، دایت لند در ادامه اطلاعاتی ارائه کرده است.

رژیم غذایی مناسب برای لاغری

حرص و ولع با داشتن رژیم‌های غذایی سخت بیشتر خواهد شد و میل به خوردن غذای چرب و شیرین را افزایش می‌دهد و به سبب آن خوردنی‌های عصبی در  طول روز ایجاد می‌شود. بهتر است در روز به بدن خود اجازه داد مقداری از این مواد را دریافت کند. بهترین روش 80 به 20 است. ۸۰ درصد از کالری دریافتی خود را بر اساس مواد سالم باشد و ۲۰ درصد آن آنچه که مایل هستید میل شود. هم سریع‌تر باسن و ران کوچک می‌شود و هم به سرعت وزن  کاهش خواهد یافت.

غذای سالم را انتخاب کنید

انسان در روز به انواع خوراکی‌های شیرین و پرکالری، کم کالری، سالم و غیرسالم برمی‌خورد. بهتر است در میان آنها سالم ترین و کم کالری ترین را انتخاب کرد تا بتوان بدون ورزش باسن را کوچک کرد. افرادی که دوست دارند فست فود بخورند سعی کنند کم کالری‌ترین را میان آنها انتخاب کنند تا موجب افزایش و تجمع چربی در نواحی باسن و ران نشود. سعی شود در برنامه روزانه از سبزیجات، کربوهیدرات غنی شده، پروتئین‌های سالم و چربی‌های مفید هم چون آجیل استفاده شود.

پروتئینی دریافتی خود را کنترل کنید

زمانی که قصد دارید ران و باسن خود را بدون ورزش کوچک کنید، پروتئین دریافتی خود را کنترل کنید. سعی کنید بیشتر از گوشت‌های سفید در وعده‌های غذایی خود استفاده کنید که سریع‌تر به هدف خود برسید.

در خانه بیشتر فعال باشید

حال که با وجود گرانی‌های اخیر، باشگاه رفتن به صرفه  نیست با چند کار ساده می‌توان وزن کم کرد و این کابوس باسن و ران بزرگ را برای همیشه پشت سر گذاشت.

فعالییت داشته باشید

هر خانه‌ای با داشتن بچه‌های کوچک کثیف و شلوغ به نظر می‌رسد بهتر است به جای اینکه از نظافتچی برای تمیز کردن خانه کمک گرفت خود آنها را انجام داد. کار خانه یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش وزن و سایز است. اگربه فعالیت‌هایی همچون باغبانی علاقه مند هستید از همین الان شروع کنید. هرس کردن چمن، گل‌ها و تمیز کردن حیاط یکی از کارهایی است که به صورت ناباورانه کالری‌های اضافی را می‌سوزاند و این کار باعث می‌شود که به سرعت وزن کم شود.

کارهای خانه را با انرژی بیشتری انجام دهید

یکی از کارهایی که خان‌ها علاقه وافری به آن دارند رقصیدن است. رقص در هر دقیقه به طور معمول ۳ تا ۴ کالری می‌سوزاند اگر ده دقیقه به طور مداوم برقصید مثل آن است که دو تا سه عدد خرما را در کمتر از ۱۰ دقیقه سوزانده باشید. سعی شود با یک موزیک عالی در حالی که بدن تکان می‌خورد کارهای خود را انجام داد.

یکجا ننشینید

زمانی که بیکار هستید بهتر است به جای آن که مشغول گشت و گذار در پیج‌های اینستاگرام یا تلفن زدن به دوستان و آشنایان باشید، یک پیاده روی تند یا معمولی یک ساعت و نیمه در عصرها داشته باشید. اگر هوا آلوده است و دوست ندارید در خیابان پیاده روی کنید به پارک‌های مخصوص بانوان بروید که فضای آن سالم‌تر و بهتر است.

صندلی خود را با توپ‌های بزرگ عوض کنید

توپ‌های بزرگ را می‌توان به جای صندلی استفاده کرد که موجب تقویت عضلات باسن و پشت ران خواهد شد. نشستن بر روی توپ از احتمال جمع شدن سلولیت در باسن و ران جلوگیری خواهد کرد.

وزنه به خودتان وصل کنید

وزنه‌های 20 یا 30  پوندی به روی پای خود ببندید و کار خانه را انجام دهید اگر گران است، یک کوله پشتی که حاوی کتاب است را به دست بگیرید و کارخانه انجام دهید هم وزن کم می‌شود و هم عضلات تقویت می‌شود.

بیرون خانه فعالیت داشته باشیم

بایستید

سوخت و ساز بدن در هنگام ایستادن بیشتر از حالت نشسته است اگر سعی کنید در طول روز بیشتر بایستید کالری بیشتری خواهید سوزاند. اگر وقت دندانپزشکی دارید و مجبور هستید معطل شوید به جای نشستن و بازی کردن با موبایل ایستاده با موبایل خود بازی کنید.

از پله استفاده کنید

اگر شاغل هستید به جای استفاده از آسانسور و پله برقی از پله استفاده کنید بالا رفتن از پله‌ها در افزایش قدرت عضلات جلوی ران و خوش فرم شدن باسن و ران بسیار کمک خواهد کرد.  ۲۰ دقیقه از پله بالا بروید چیزی در حدود ۱۷۰ کالری خواهید بود که معادل ۴۵ دقیقه دویدن است.

از دوچرخه به جای ماشین استفاده کنید

متاسفانه استفاده از دوچرخه به جای ماشین در جامعه ما هنوز جا نیفتاده است. این در حالی است که دوچرخه یکی از بهترین ابزار برای کوچک کردن باسن و ران است.

خودروی خود را در جایی دورتر پارک کنید

اگر شاغل هستید بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید یا خودروی خود را در فاصله دورتر از محل کار خود پارک کنید تا مقداری راه بروید اگر شاغل نیستید و از ماشین برای خرید و رفتن به فروشگاه استفاده می‌کنید می‌توانید آن را یک خیابان یا دو خیابان دورتر پاک کرده و از آنجا پیاده به سمت فروشگاه بروید.

از قدم شمار  استفاده کنید

امروزه بیشتر موبایل‌های هوشمند قدم شمار دارند. سعی شود در روز ۱۰ هزار قدم را که معادل ۴۵ دقیقه دویدن یا یک ساعت و نیم پیاده روی است داشت. با این کار ساده و کم هزینه می‌توان باسن و ران را کوچک کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | سلامت و زیبایی