اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809084245413579

حداقل نقدینگی برای خرید مسکن در غرب تهران و اندیشه شهریار چقدر است؟

کد: 139809084245413579

http://bit.ly/2qlrXcX

، تهران , (اخبار رسمی): با روند رشد شدید قیمت در تهران این روزها برای خرید یک واحد مسکونی در مناطق غربی تهران باید دست کم 120 الی 150 میلیون تومان پول در اختیار داشت. سرمایه گذاری در مناطق فاز 1 اندیشه نسبت به سایر فازها موقعیت بهتر و ایده‌آل‌تری است چرا که روند رو به رشد قیمت گویای این اتفاق است.

حداقل نقدینگی برای خرید مسکن در غرب تهران و اندیشه شهریار چقدر است؟
خرید آپارتمان در اندیشه - مسکن املاک آی‌تک
حداقل نقدینگی برای خرید مسکن در غرب تهران و اندیشه شهریار چقدر است؟
خرید آپارتمان در اندیشه - مسکن املاک آی‌تک - تماس با ما 09013839372
حداقل نقدینگی برای خرید مسکن در غرب تهران و اندیشه شهریار چقدر است؟
سرمایه گذاری در اندیشه شهریار - تماس با ما 09013839372

با روند رشد شدید قیمت در تهران این روزها برای خرید واحد مسکونی در مناطق غربی تهران باید دست کم 120 الی 150 میلیون تومان پول در اختیار داشت. با توجه این که در سال گذشته متقاضیان واحدهای مسکونی در غرب تهران با در اختیار داشتن کمتر از 100 میلیون تومان پول و با رهن دادن واحد خریداری شده و دریافت وام مسکن می‌توانستند صاحب خانه شوند.

قیمت همین واحدهای مسکونی در شرایط فعلی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. این روزها رشد قیمت‌های مسکن خبرساز شده است و همه از سردرگمی در این بازار سخن می‌گویند. در شرایط فعلی برای این که بتوان یک واحد 40 متری را در قسمت‌های غربی تهران خریداری کرد لازم است دست کم 120 میلیون تومان سرمایه در اختیار داشت. 

هر چند تعداد واحدهایی که در قسمت‌های غربی تهران بتوان با پرداخت 120 میلیون تومان خریداری کرد نیز اندک است. با این حال به نظر می‌رسد خریداری واحدهایی با متراژ پایین در قسمت‌های غرب تهران با در دست داشتن چیزی حدود 120 تا 150 میلیون تومان امکان پذیر است. این در حالی است که قبل از تابستان سال گذشته مشتریان همین فایل‌ها را با در دست داشتن مبلغی کمتر از 100 میلیون تومان هم می‌توانستند خریداری کنند.

غرب تهران منطقه مهم و رو به رشد از نظر سرمایگذاری ملکی است. مناطق شهریار و اندیشه که در غرب تهران و در منطقه خوش آب و هوای تهران هستند این روزها خواهان زیادی برای خرید و سرمایه گذاری ملک دارند. آپارتمان های مسکونی و تجاری اندیشه موقعیت رو به رشدی دارد. شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای استان تهران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد و موقیعت ایده‌آل از نظر سرمایه گذاری و خرید مسکن به شمار می‌رود.

فاز یک اندیشه یکی از مناطق معروف اندیشه است که از نظر خرید و سرمایه ملکی موقعیت مناسبی را در بین سایر فازهای اندیشه در اختیار دارد. از سال ۱۳۶۷ به بعد، واگذاری قطعات زمین در متراژهای پانصد و هزار متری به فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش آغاز شد، اما طی سال‌های اخیر روند رو به رشد جمعیت مهاجر به اندیشه سبب شده‌ است تا زمین‌ها و منازل مذکور از حالت ویلایی سابق به شهرکی آپارتمان ساز جهت سکونت جمعیت رو به رشدش تبدیل شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت‌های سرمایه گذاری ملکی و خرید آپارتمان‌های مسکونی در فاز 1 اندیشه می‌توانند از مسکن بزرگ آی‌تک که یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه ترین املاک اندیشه به حساب می‌آید مشاوره دریافت کنند.. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مسکن بزرگ آی‌تک

مسکن املاک آی‌تک با کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. مشاورین ما با اطلاعات صحیح و دقیقی که در اختیار دارند، اطلاعات جامع و اصولی به شما ارائه می‌دهند و مطالب روز را به شما مشتریان گرامی منتقل می‌کنند. **از بازدید تا خرید همپاییم، از خرید تا سند همراییم** با مدیریت آقای شهبازی: 09121309454

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان