اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809094247211678

محصول تازه چشمه آرامش آب رونمایی شد

ارائه پمپ استخری جی لانگ به بازار ساخت و تجهیز استخر، سونا و جکوزی

کد: 139809094247211678

http://bit.ly/2R2UazY

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه چشمه آرامش آب با نام پمپ استخری جی لانگ طرح داب در سایت شرکت چشمه رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه پمپ استخری جی لانگ  به بازار  ساخت و تجهیز استخر ،سونا و جکوزی
ارائه پمپ استخری جی لانگ به بازار ساخت و تجهیز استخر، سونا و جکوزی

به گزارش روابط عمومی چشمه آرامش آب، در تاریخ پنجم آبان، سایت شرکت چشمه میزبان رونمایی از پمپ استخری جی لانگ، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه تجهیزات تصفیه استخر  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر مناسب بودن قیمت با کیفیت بالا  را ارائه کند تا این خدمت تازه کارایی با راندمان بالا و بهینه را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، پمپ استخری جی لانگ دارای محاسنی است که اعم از صدای کم هنگام کارکرد، قدرت بالا، طراحی کارآمد بدنه و استرینر، کاهش مصرف انرژی و طراحی پیشرفته و فناوری دوسرعته است و می‌تواند باعث بهبود فرآیند سیستم تصفیه استخر و هچنین دارای استانداردهای جدید جهت آبدهی با سایز لوله سه اینچ شود.

آسترکی مدیرعامل شرکت چشمه آرامش آب، تولید این محصول را نتیجه سال‌ها تجربه و اجرای پروژه‌های گوناگون در این مجموعه دانست و گفت: فرآیندهای مربوط به تحقیق روند بازار، انتخاب محصول مناسب و عرضه برای تولید این محصول از ابتدای سال 97 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را از اوایل مهرماه سال 98 اعلام و ادامه داد: پمپ استخری جی لانگ پمپی خود مکش است که در موگیر آن به راحتی با دست باز می‌شود، همچنین دارای طراحی کارآمد بدنه و استرینر، مقاوم در برابر فشار کار و حرارت بالا و دارای فن خنک‌کننده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاهده محصول می‌توانند به وب سایت شرکت به آدرس www.cheshmeh-co.com ویا لینک محصول پمپ استخری جی لانگ مراجعه کنند. کارشناسان بخش فروش آماده راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب صحیح تجهیزات مورد نیاز پروژه هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چشمه

شرکت چشمه از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ساخت استخر های عمومی، خصوصی و اجرای پروژه های تاسیساتی آغاز نموده و از سال ۱۳۸۹ با ثبت در سازمان شرکت ها به نام «شرکت آرامش آب چشمه» با هدف ارائه خدمات بهتر گامی جدید در عرصه کاری خود برداشت. اکنون این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت تجربه با کادری مجرب و با داشتن اطلاعات فنی روز در زمینه طراحی و ساخت استخر، سونا، جکوزی، پروژه های تاسیساتی و تهویه مطبوع، تولید و توزیع لوازم مربوطه، فروش و اجرای مواد آب بندی سازه های بتنی، آماده همکاری و ارائه خدمات در پروژه های مربوطه می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید