اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980909424737937

محصولات مراقبت پوست کامان (COME'ON)

کد: 13980909424737937

http://bit.ly/2OCWSLf

، مشهد , (اخبار رسمی): محصولات کامان Come On یک برند سوییسی است که تکیه آن بر خلق محصولات پوستی سازگار با پوست انسان و بدون آسیب به محیط زیست است. کامان محصولات خود را در مجهزترین لابراتوارهای اروپا خلق کرده و با اتکا به شرایط تولیدی برتر و انجام کنترل‌های کیفی پی در پی آنها را با اطمینان به بازار عرضه می‌کند.

تاریخچه برند محصولات مراقبت پوست کامان - COME'ON
محصولات مراقبت پوست کامان (COME'ON)

محصولات کامان Come On یک برند سوییسی است. محصولات کامان که در حال حاضر در بیش از 70 کشور دنیا به فروش می‌رسد توسط آزمایشگاه‌های معتبر دنیا تست و مورد تایید قرار گرفته تمامی محصولات کامان دارای مجوز بهداشت و پروانه ساخت هستند.

محصولات comeon آزمایشگاه‌های پوست کامان روی مدرنیته متمرکز شده‌اند و توسعه این محصولات بر پایه آخرین تکنولوژی فعال و پیشرفته برای پوست است که منجر به نتایج مشخص و تاثیر گذار می‌شود.

همه محصولات آزمایشگاه‌های پوست کامان زیست سازگار ( i.e. فرموله شده با مواد معادل با پوست) و در بهترین موسسات پوست دنیا تست شده‌اند. شرایط برتر تولید، کنترل کیفی خیلی دقیق، تست اثر تضمین کننده برتری محصولات است.

محصولات آزمایشگاه‌های کامان جز پر تجویزترین‌ها در میان متخصصان پوست فرانسوی بوده است. در حال حاضر در بیش از 70 کشور، کامان در حال رشد بسیار سریع در سطح بین المللی است. در طی 5 سال گذشته رشد میانگین سالیانه آزمایشگاه‌ها بیش 32% بوده است.

آزمایشگاه تست GARNO * GARNO آزمایشگاه پوست بین المللی است که نظر سنجی‌هایی در رابطه با مراقبت از پوست به عمل می‌آورد تا مزایا و تاثیرات جانبی احتمالی این نوع محصولات (کرم مرطوب کننده کامان) را آشکار کند.

برندهای معتبر در صنعت مراقبت از پوست همه محصولات خود را در این آزمایشگاه تست می‌کنند که گواهی نامه‌های ویژه برای دستیابی به بالاترین فروش‌ها در بازار بین المللی بدست آورند.

به آسانی می‌توان محصول مورد نظر خود را با خیالی آسوده از فروشگاه هومهر خرید و در محل کار و یا محل سکونت خود دریافت کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هومهر

با توجه به اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی،خرید اینترنتی انواع و اقسام کالا از جمله کالاهای الکترونیکی ،لوازم خانگی،لوازم منزل و حتی اقلام خوراکی و ....به سادگی امکان پذیرشده است. فروشگاه هومهر نیز برآن شد تا خرید لوازم آرایشی وبهداشتی را به صورت بسیارکامل حتی اقلام آرایشگری حرفه ای (محصولات گریم،ابزار و مواد کاشت ناخن و کاشت مژه،اپیلاسیون وتاتو و...)را برای مشتریان عزیز خود و هموطنان میهن عزیزمان ایران همانندتجربه حضوری در فروشگاه ایجاد کند. با توجه به سابقه فروشگاه هومهر به مدت 18سال (تجربه در زمینه فروش اجناس حرفه ای که شروع ان با برند گریم مهرون آمریکا و کریولان و در زمینه کاشت ناخن تروزانی آلمان و کاشت مژه T&V) و فروش کلی و جزئ برندهای معتبر آرایشی و بهداشتی مطمئنا مشتری دائم فروشگاه هومهر خواهید بود. ما با در اختیار قرار دادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار و ضمانت اصل بودن کلیه محصولات به صورت دائم ، این امکان را به مشتری می دهیم تا با خیالی آسوده، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصول جدیدی که تا بحال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند. وجه تمایز فروشگاه هومهر با دیگر سایتهای فروش آنلاین موجود بودن تمامی کالاها در فروشگاه هومهر و آبدیت بودن تمام کالاها از لحاظ قیمتهاو ضمانت اصلی بودن محصولات میباشد. همه این تسهیلات و تلاشها صرفا برای خرید ساده و مطمئن و اطلاع رسانی دقیق می باشد. فروشگاه اینترنتی هومهر همیشه آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان عزیز می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]