اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809094248212833

مارک‌های خوب لنز چشم طبی کدام است؟

بهترین مارک و برند لنز چشم طبی بی رنگ چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

کد: 139809094248212833

http://bit.ly/2P5GgdM

، تهران , (اخبار رسمی): لنز چشم طبی به این خاطر که در طولانی مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد باید آب‌رسانی خوب و اکسیژن‌رسانی مناسبی داشته باشد. ضخامت کم لنزها و طراحی و مواد اولیه به کاربرده شده برای ساخت لنزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا به آن لقب بهترین لنز طبی را بدهند.

بهترین مارک و برند لنز چشم طبی بی رنگ چیست؟ چه ویژگی هایی دارد؟
بهترین مارک برند لنز طبی چشم

اگر شخصی به دنبال جایگزینی برای عینک طبی است پیشنهاد می‌شود به سراغ لنز طبی برود که جزو بهترین لنزهای طبی باشد زیرا چشم یکی از حساس‌ترین عضوهای بدن است و با انتخاب اشتباه لنز، احتمال آسیب‌رسانی به چشم افزایش می‌یابد. در حال حاضر استفاده از لنز طبی و یا لنز طبی رنگی به جهت اصلاح دید برای چشم‌های ضعیف و نمره‌دار بسیار پر کاربرد شده است و به همین دلیل کسب اطلاعات درباره لنز طبی یک امر ضروری به شمار می‌آید.

اغلب بیشتر افراد برای آنکه عینک طبی را کنار بگذارند به سراغ خرید لنز چشم می روند زیرا استفاده از عینک پس از مدتی خسته‌کننده می‌شود و برای افرادی با مشاغلی خاص محدودیت ایجاد می‌کند که به همین خاطر تمایل به استفاده از لنز طبی و یا لنز طبی رنگی پیدا می‌کنند. لنز طبی رنگی و لنز طبی از لحاظ زیبایی برای افراد بسیار پر اهمیت است و می‌خواهند علاوه بر رفع مشکلات دید و وسعت دایره دید آنها باعث زیباتر شدن آنها شود.

یک لنز طبی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

باید توجه داشت استفاده از بهترین برند لنز طبی که مناسب چشمان باشد همه چیز برای کاربران لنز به شمار نمی‌آید بدین معنی که اگر شخصی با داشتن بهترین برند لنز به بهداشت آن توجه نکند مشکلات بسیاری برای او به وجود خواهد آمد. زیرا چشم یک عضو بسیار حساس است و لنز یک جسم خارجی تماسی است که اگر به بهداشت آن توجهی نشود آلودگی را وارد چشم کرده و باعث ناراحتی‌های چشمی خطرناکی خواهد شد.

بهترین برند لنز طبی برای هر چشمی منحصر به نوع چشم بیمار است. یعنی پزشک با بررسی مشکلات چشم مثل خشکی چشم، قوز قرنیه، آب مروارید، تفاوت بسیار بین نمره‌های هر چشم و… بهترین برند لنز طبی را معرفی می‌کند.

لنزهای طبی در دو دسته طبی بی رنگ و  طبی رنگی تقسیم می‌شوند. افرادی که چشم‌های‌شان نمره مثبت است باید از لنز طبی غیر رنگی استفاده کنند اما افرادی که نمره چشم منفی دارند می‌توانند از لنز طبی رنگی استفاده کنند.

چند نوع لنز طبی وجود دارد؟

لنزهای طبی موجود در بازار  به سه دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از:

لنزهای نرم طبی: بیشترین کاربرد این لنزها برای افرادی است که مشکل دوربینی و نزدیک بینی دارند.

لنزهای طبی سخت: این لنزها برای افرادی که دجار مشکل آستیگمات بالا و قوز قرنیه هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لنز توریک: این دسته از لنزها دارای دو نوع نرم و سخت است که برای افرادی که دارای نمره چشم آستیگمات بالا هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معیارهای انتخاب بهترین برند لنز طبی

لنزهای طبی دارای انواع لنز روزانه، لنز هفتگی، لنز ماهانه، لنز فصلی و لنز سالانه است. توجه به مدت استفاده لنزهای طبی یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین لنز طبی است. در خصوص ویژگی‌های لنزهای روزانه طبی باید گفت مهم‌ترین فاکتور توجه به نوع کیفیت و ساختار لنز است و در این نوع لنزها میزان اکسیژن‌رسانی به عنوان مهم‌ترین فاکتور به شمار نمی‌آید.

اسامی بهترین برندهای لنز طبی

همانطور که گفته شد تعریف بهترین برند لنز طبی برای هر چشم متفاوت است به همین خاطر با بررسی نوع چشم و مشکلات هر چشم می‌توان به چندین نوع از بهترین برندهای لنز طبی اشاره کرد که در اینجا به برخی از بهترین برندهای لنز طبی با ذکر ویژگی‌های آنها پرداخته شده که به شرح ذیل است:

- ایرپتیکس، بهترین برند لنز طبی

در حال حاضر یکی ار بهترین برندهای لنز طبی موجود در بازار به دلیل برخورداری از ویژگی اکسیژن‌رسانی بالا، کیفیت عالی و راحتی استفاده لنز طبی ایراپتیکس است.

لنز طبی ایراپتیکس محصول کشور آمریکا و ساخت کمپانی سیباویژن است و مناسب افرادی است که مشکل نزدیک بینی، دوربینی و آستیگمات هستند. این نوع لنزها دارای لنز طبی رنگی نیز هستند.

لنز طبی ایراپتیکس چه‌ویژگی‌هایی دارد؟

کمپانی سازنده لنز ایزاپتیکس مدعی است که کاربران این لنز می‌توانند به طور شبانه روزی از آن استفاده کنند و تا یک ماه آن را از چشم‌شان بیرون نیاورند اما این وِیژگی مورد تایید پزشکان و اپتومتریست‌ها نیست.

برخورداری از تکنولوژی کامفورت که باعث می‌شود آلودگی را به خود جذب نکند و در نتیجه دید شفاف‌تر و بهتری را به کاربر لنز می‌دهد.

اکسیژن رسانی بسیار بالا به میزان ۱۳۸ واحد که در میان سایر برندهای موجود در بازار بیشترین میزان اکسیژن رسانی را دارد.

برخورداری از مجوز FDA (سازمان غذاایی و دارویی آمریکا).

ساخته شده از مواد هیدروژل که باعث نرمی و راحتی بسیار زیاد درچشم می‌شود.

برخورداری از تکنولوژی aqu wetting که موجب برقراری یکنواخت میژان رطوبت در تمام سطح چشم می‌شود.

برخورداری از زاویه رطوبتی بسیار کم در حد ۳۷ درجه که باعث می‌شود اشک چشم بشتر و بهتر پخش شود و عمل پلک زدن برای کاربر لنز آسان تر شود و احساس ناراحتی نداشته باشد.

برخورداری از تکنولوژی Tricomfort که از رسوب بستن مواد و پروتئین بر روی سطح لنز جلوگیری می‌کند.

دارای ضخامت ایده آل که باعث سهولت لنز گذاشتن و برداشتن می‌شود.

- پیورویژن، بهترین برند لنز طبی

لنز طبی پیورویژن یکی از بهترین و معتبرترین لنزهای موجود در بازار است که راحتی بسیار زیادی برای چشم کاربر به ارمغان می‌آورد. این لنزها باعث شفافیت دید بسیار زیادی می‌شود.

لنز طبی پیورویژن محصول کشور آمریکا و ساخت کمپانی بوش اند لومب است که به تازگی تحت عنوان پیورویژن دو وارد بازار شده است که میزان اکسیژن‌رسانی بالاتری دارد و بنابر ادعای خود کمپانی، کاربران می‌توانند از این لنزها به مدت ۳۰ روز به طور مداوم استفاده کنند. لنز طبی پیورویژن اولین لنزی است که در ساخت آن از ماده Aer Gel استفاده شده است که باعث قدرت بینایی هرچه بیشتر می‌شود.

لنز طبی پیورویژن چه خصوصیاتی دارد؟

کاهنده ایجاد هاله و پخش نور نسبت به سایر لنزهای موجود در بازار.

دارای کیفیت بسیار بالا و تکنولوژِی پیشرفته که باعث وضوح دید بسیار قوی و شفاف در شب و اماکن کم نور می‌شود.

ساخته شده از موارد هیدروژل سیلیکون که باعث عبور اکسیژن به بهترین شکل می‌شود و راحتی دید را برای کاربر لنز به ارمغان می‌آورد.

مناسب برای کسانی که زمان زیادی را با کامپیوتر، مانتیور و ابزارهای دیجیتالی صرف می‌کنند.

برخورداری از ماده Aer Gel که باعث رطوبت‌رسانی یکنواخت به چشم شده و مانع از چسبندگی گرد و غبار و رسوبات پروتئینی به چشم می‌شود.

- مورنینیگ، بهترین برند لنز طبی

لنز طبی مورنینگ به صورت سالانه عرضه می‌شود و کیفیت و آبرسانی بسیار خوبی دارد. لنز طبی مورنینگ ساخت کشور کره جنوبی و محصول کمپانی اینتروجو است. قیمت مناسب این لنزها به نسبت کیفیت قابل قبولی که دارد باعث جذب مشتریان بسیاری شده است.

لنز طبی مورنینگ چه ویژگی‌هایی دارد؟

دارای قیمت مناسب در برابر کیفیت ایده آل

ضد اشعه UV

دارای آب رسانی بالا

دارای ضخامت نازک و راحتی در چشم

- زایس، بهترین برند لنز طبی

لنزهای طبی زایس که جزو با سابقه‌ترین و پرکاربردترین لنزهای طبی به شمار می‌آید بسیار راحت بوده و یک پوشش عالی برای چشم به ارمغان می‌آورد. لنزهای طبی زایس با درصد آب بالا باعث رطوبت‌رسانی فوق العاده‌ای به چشم شده و از جنس هیدروژل سیلیکونی است که وجود این ماده باعث اکسیژن‌رسانی بسیار خوبی به چشم شده و برای افراد ورزشکار و یا استفاده‌های طولانی مدت بسیار مناسب است.

لنز طبی زایس چه ویژگی‌هایی دارد؟

دارای ضخامت نازک و تثبیت آن بر روی چشم

دارای فیلتر   UVA و UVB   در برابر اشعه های مضر

اکسیژن رسانی بالا

سازگار با شرایط محیطی بر اساس مواد به کار برده شده در آن

تثبیت حالت لنز به دلیل برخورداری از مواد Ocufilcon

مناسب برای افرادی که دچار خشکی چشم هستند

- بایوفینیتی، بهترین برند لنز طبی

یکی از ویژگی‌های کمپانی بایوفینیتی توجه به راحتی لنز در چشم است. به طوری که این کمپانی ادعا دارد کاربران آن می‌توانند به طور مداوم تا شش یا هفت روز از آن استفاده کنند. لنز طبی بایوفینیتی ساخت کشور امریکا و محصول کمپانی کوپرویژن است که تا به حال پیشرفت فراوانی در زمینه کیفی لنز داشته است.

ویژگی‌های لنز طبی بایوفینیتی

اکسیژن رسانی بالا

ایجاد احساس راحتی لنز در چشم

ممانعت از به وجود آمدن حشکی چشم

علاوه بر برندهای نام برده که جزو بهترین برند لنز طبی به شمار می‌آید برندهای با کیفیت دیگری مانند هرا و کلیرویژن ساخت کشور کره جنوبی در فروشگاه ایران لنز موجود است که با مشاوره باهمکاران این مجموعه در این بخش می‌توان بهترین برند لنز طبی مناسب با چشمان خود را انتخاب و خریداری کرد.

شایان ذکر است تمامی برندهای نام برده به صورت بی رنگ عرضه می‌شود و افرادی که می‌خواهند از لنز رنگی نمره‌دار استفاده کنند می‌توانند به بخش لنز طبی رنگی مراجعه کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین مارک خای لنز چشمی می‌توانند به سایت iranlens.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران لنز

ایران لنز از سال 1390 تاکنون به مدیریت سحر قاسمی اپتومتریست شماره نظام پزشکی 2104 ب و سالار حمیدی شماره نظام پزشکی 2129 ب در اینستاگرام و تلگرام مشغول به فعالیت بوده و هست. این شرکت مفتخر است تمامی لنز های رنگی، طبی رنگی و طبی را در انواع بهترین برند لنز طبی رنگی و همچنین بهترین مارک لنز رنگی و طبی بدون رنگ با قیمتی مناسب توزیع کرده و به دست مشتریان عزیز و همکاران گرامی این حوزه برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]