اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104249411668

همه چیز درباره بادمجان صادراتی

کد: 139809104249411668

http://bit.ly/2OGjevj

، اصفهان , (اخبار رسمی): بادمجان صادراتی یکی از محصولاتی است که حجم بالایی در صادرات دارد. طبق آماری که در سال 2018 برای خرید و فروش بادمجان صادراتی ثبت شده است، میزان فروش کشورها در سطح بین‌المللی برای صادرات بادمجان، چیزی بیشتر از 500 میلیون دلار بوده است.

همه چیز درباره بادمجان صادراتی
همه چیز درباره بادمجان صادراتی

صادرات بادمجان طبق طبقه بندی تجارت بین المللی در دسته سبزیجات قرار می‌گیرد اما این ماده غذایی از نظر گیاه شناسان و دانشمندان، جزوه میوه‌ها معرفی می‌شود. آنچه در بازار بین‌المللی برای خرید و فروش بادمجان صادراتی اهمیت دارد این است که بادمجان به عنوان یک ماده مغذی به عنوان سبزیجات پرمصرف در بازار بین المللی به فروش می‌رسد.

در میان قاره‌های جهان و در بازار بین المللی خرید و فروش بادمجان صادراتی، کشورهای اروپایی بیشترین ارزش بادمجان‌های صادراتی را با رقمی حدود 320 میلیون دلار در سال 2018 به خود اختصاص دادند. این رقم چیزی معادل دو سوم کل صادرات جهانی است که از نظر سهم مشارکت، حدود 64 درصد است. سهم کشورهای آمریکای شمالی در صادرات بادمجان حدود 17 است، در حالی که خرید و فروش انواع بادمجان صادراتی در کشورهای آسیایی سهمی معادل 13 درصد را به خود اختصاص داده است.

حدود سه درصد و کمتر از آن در صادرات بادمجان به آمریکای لاتین به استثنای کشور مکزیک تعلق دارد؛ کشورهای آفریقایی با دو درصد و کشورهای اقیانوسیه حدود 0/2 درصد در صادرات بادمجان نقش دارند. اهمیت غذایی و کاربردهای وسیع بادمجان صادراتی برای تمام کشورهای جهان مشخص شده است؛ بنابراین کشورهایی که زمینه مناسبی را برای کشت و کار بادمجان در اختیار داشته باشند می‌توانند سهم به سزایی در صادرات بادمجان به بازارهای بین‌المللی ایفا کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صادراتی آی جیمکس

در جی مکس می توانید تازه ترین و با کیفیت ترین میوه ها و سبزیجات را پیدا کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی