اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980910424959692

درمان آرتروز با کمک برنا کامبوچا

کد: 13980910424959692

http://bit.ly/2LbozZ6

، تهران , (اخبار رسمی): مصرف برنا کامبوچا باعث تقویت سیستم ایمنی و بالا بردن قدرت بدنی و همچنین دفع سموم و رادیکال‌های آزاد از تمام قسمت‌های بدن شده که این امر سبب تسکین درد می‌شود و همچنین وجود مواد معدنی موجود در آن سبب ترمیم بافت‌های آسیب دیده شده و می‌تواند کمک مؤثری برای رفع این بیماری باشد.

درمان آرتروز با کمک برنا کامبوچا
درمان آرتروز با کمک برنا کامبوچا

آرتروز

شایع‌ترین انواع التهاب مفاصل (آرتریت) بوده که مهم ترین آن‌ها عبارتند از:

  • استئوپروز آرتریت
  •  آرتریت روماتوئید
  •  نقرس

یکی از مهمترین سیستم‌های بدن که در فرآیند افزایش سن دچار تحلیل می‌شود، سیستم اسکلتی عضلانی و بصورت مشخص بافت غضروف و استخوان است. تحلیل تدریجی بافت استخوان تحت عنوان پوکی استخوان (استئوپروز) و بافت عضروفی تحت عنوان سائیدگی مفصل (آرتروز) شناخته می‌شود. یکی از تغییرات فیزیولوژیک بافت‌ها تحلیل و تخریب تدریجی بافت بدنبال افزایش عمر و فرآیند افزایش سن است.

آرتروز شایع ترین و مهم ترین بیماری مفاصل است و مفصل زانو شایع‌ترین مفصل مبتلا به آرتروز مفاصل است که در حدود 16 میلیون آمریکایی گرفتار آن هستند. آرتریت روماتوئید به طور کلی بین سنین 20 و 45 سالگی شروع می‌شود و تقریباً زنان را سه برابر بیشتر از مردان تحت تأثیر قرار می‌دهد. آرتریت روماتوئید شامل بسیاری از مفاصل می‌شود، اما اغلب به طور معمول بر روی مفاصل کوچک دست است.

التهاب و ضخیم شدن بافت اطراف مفاصل ممکن است باعث تخریب استخوان، بدشکلی و در نهایت، از کار افتادگی آن‌ها شود. در برخی از موارد این بیماری ممکن است خفیف باشد و گاهی این بیماری می‌تواند فلج کننده باشد. در حالی که علت آن ناشناخته است، برخی از دانشمندان معتقدند که آرتریت روماتوئید ممکن است توسط ویروس ایجاد شده و به اخلال در سیستم ایمنی بدن مرتبط باشد. مصرف برنا کامبوچا باعث تقویت سیستم ایمنی و بالا بردن قدرت بدنی و همچنین دفع سموم و رادیکال‌های آزاد از تمام قسمت‌های بدن شده که این امر سبب تسکین درد می‌شود و همچنین وجود مواد معدنی موجود در آن سبب ترمیم بافت‌های آسیب دیده شده و می‌تواند کمک مؤثری برای رفع این بیماری باشد.

البته لازم به ذکر است که برای اثر بخشی بیشتر بهتر است تهیه چای کامبوچا به طور همزمان با استفاده از چای سبز و سیاه صورت گرفته تا سبب تأثیر دو چندان آن باشد، چای سبز خاصیت درمانی (کامبوچا) را بیشتر کرده به خصوص برای افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید، مؤثرتر است. مطالعات انجام شده در این مورد نشان داده که سلول‌های بدن انسان تحت درمان با چای سبز قادر به مبارزه با تغییرات شیمیایی ناشی از التهاب هستند. از این رو می‌توان گفت که چای سبز به همراه کامبوچا می‌تواند نویدی برای مبتلایان به آرتروز باشد.

 آرتروز از جمله بیماری‌هایی است که رژیم غذایی بیمار می‌تواند تأثیر زیادی در بهبود وضعیت او داشته باشد. البته میزان پیشرفت بیماری و همچنین روند بهبودی در هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است. با این وجود، مصرف چای برنا کامبوچا توسط مبتلایان به آرتروز، در بسیاری از موارد نتایج مثبتی نشان داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]