اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104251413737

با هدف ارتقاع سطح خدمات و فروش انواع بلیط انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت ایران بلیت

کد: 139809104251413737

http://bit.ly/2R75NWI

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به موفقیت چشمگیر مجموعه ایران بلیت در فروش بلیط گشیه‌ها، از  ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ وب سایت جدید ایران بلیت به روزرسانی و با امکانات جدید، فعالیت خود را در دوره تازه آغاز می‌کند.

ارتقا و بهینه سازی سایت ایران بلیت
ارتقا و بهینه سازی سایت ایران بلیت

به گزارش روابط عمومی ایران بلیت، وبسایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی فروش بلیط از تاریخ ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ بروز رسانی خواهد شد و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.iranblit.com در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وبسایت، امکان خرید بلیط رویدادهای فرهنگی هنری و همچنین رزرو انواع بلیط مجموعه‌های تفریحی و گردشگری به لیست بلیط‌های این وبسایت اضافه خواهد شد.

مدیر ایران بلیت با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: «به روز رسانی مرتب وب‌سایت جهت افزایش تنوع بلیط‌های قابل ارائه برروی این بستر، در دستور کار است و به مرور امکانات متنوع و جذابی به آن اضافه خواهد شد.»

او همچنین افزود: «ایران بلیت وب سایت فعال در حوزه فروش همه نوع بلیط است و پس از این بروزرسانی به دنبال فروش بلیط‌های مسافرتی (بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس) در سایت هستیم.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران بلیت

ایران بلیت مرجع فروش انواع بلیط‌های رویدادهای مختلف مانند: جنگ شادی، کنسرت، همایش، سمینار کنفرانس و ... می‌باشد. همچنین در ایران بلیت امکان خرید بلیط های استخر، سینما، مراکز تفریحی، مراکز فرهنگی مانند موزه ها و شهربازی ها وجود دارد. ایران بلیط به عنوان اولین و تنها وب سایتی است که تمامی خدمات مربوط به فروش بلیط را در یک بستر و در کنار هم گردآوری نموده است و از این بابت با نمونه های برون مرزی مانند تیکت مستر و تیکت دات کام قابل مقایسه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]