اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104251710954

برگزاری دومین فراخوان دوره هشتم برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو (نانومچ)

دومین فراخوان نانومچ از ۱۰ آذر شروع و تا ۱۰ دی ادامه دارد

کد: 139809104251710954

http://bit.ly/2DH8jLo

، تهران , (اخبار رسمی): دومین فراخوان برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch)، از تاریخ ۱۰ آذرماه سال جاری شروع شده و تا ۱۰ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

دومین فراخوان نانومچ ازتاریخ ۱۰ آذر سال جاری شروع شده و تا ۱۰ دی ادامه دارد
دومین فراخوان نانومچ از ۱۰ آذر شروع و تا ۱۰ دی ادامه دارد

در این فراخوان، تمامی تیم‌هایی که در حال فعالیت بر روی توسعه محصولات نوآورانه هستند، می‌توانند طرح‌های خود را ثبت کرده تا درصورت پذیرش در برنامه، از مجموعه تسهیلات، حمایت‌ها و زیرساخت‌های مورد نیاز جهت پیشبرد و توسعه طرح بهره‌مند شوند.

پیش از این نیز مطرح شده بود، در اکوسیستم کارآفرینی ایران، تیم‌های فعال و مستعدی که در فضای ساخت و تولید سخت‌افزاری در حال فعالیت هستند، به علت عدم بهره‌مندی از زیرساخت‌های حمایتی لازم، موفق به تجاری‌سازی محصولاتی که پتانسیل خوبی در بازار دارند، نمی‌شوند. در نانومچ تلاش شده است تا در قالب یک برنامه دائمی، بتوان آموزش‌ها و زیرساخت‌های لازم را در اختیار این تیم‌ها قرار داده و این محصولات را به صنعت و بازار رساند. این طرح‌ها، بر اساس معیارهای ارزیابی مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرند و مخاطبان می‌توانند این معیارها را از طریق لینک زیر مطالعه کرده و طرح‌های خود را به صورت کامل ثبت کنند و با معیارهای ارزیابی و مراحل پذیرش آشنا شوند.

مخاطبان (حقیقی و حقوقی)، در صورت تمایل به ثبت طرح نوآورانه خود، می‌توانند از طریق لینک زیر اقدام به تکمیل اطلاعات و ثبت طرح کنند. لازم به ذکر است که چنانچه پیش از این در قسمت دیگری از ستاد نانو عضو بوده‌ باشند، با همان نام کاربری و کلمه عبور، می‌توانند وارد پرتال ثبت طرح نانومچ شوند. 

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه برنامه به شماره تماس 02163103132 و آدرس ایمیل [email protected] تماس حاصل کنند و جهت ثبت طرح به لینک زیر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نانومچ

ستاد توسعه فناوری نانو، بعنوان متولی اصلی توسعه این فناوری در ایران، بمنظور تولید ثروت وبهبود کیفیت زندگی مردم، برنامه‌های گسترده‌ای براى ارتقاء مداوم جایگاه کشور در دنیا اجرا نموده‌است. یکی از برنامه‌هایی که در راستای حمایت از تجاری‌سازی دستاوردهای این حوزه تعریف شده، برنامه نانوچ (NanoMatch) است که رویکرد اصلی آن، حمایت از طرح‌هایی است که به‌ نمونه اولیه رسیده و پتانسیل تجاری شدن داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش