اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104252110143

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک

کد: 139809104252110143

http://bit.ly/34GRsEu

، اهواز , (اخبار رسمی): اکثر افراد بر این عقیده هستند که کسب درآمد اینترنتی دشوار است. به طور قطع همه خوشحال خواهند شد اگر بدانند روشی آسان برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد. در حقیقت، می‌توان لینک‌ها را کوتاه و درآمد کسب کرد. یکی از بهترین کوتاه‌کننده‌های لینک برای کسب درآمد اینترنتی در ادامه به اشتراک گذاشته شده است.

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک
کسب درآمد از کوتاه کننده لینک

با استفاده از سرویس کوتاه کردن لینک، می‌توان با کوتاه کردن لینک‌های طولانی از وب سایت‌های مختلف، به صورت آنلاین درآمد کسب کرد. برای کسب درآمد از لینک کوتاه کن، به مهارت‌های فنی نیازی نیست. علاوه بر این، داشتن هرگونه وبلاگ یا وب سایت اجباری نیست. با این حال، اگر شخصی یکی از آنها را داشته باشد، می‌تواند درآمد بیشتری کسب کند.

لینک‌های کوتاه شده را می‌توان در وب سایت خود، انجمن‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و غیره ارسال کند. هر زمان که یک بازدیدکننده بر روی لینک کوتاه شده کلیک کند، مقداری پول به حساب کوتاه کننده آدرس اینترنتی او اختصاص می‌یابد. بنابراین از هر کلیک پتانسیل درآمدی وجود دارد و می‌توان کسب درآمد از اشتراک لینک داشت.  

اینترنت از مدت‌ها پیش محلی بوده برای برای به اشتراک‌گذاری لینک‌هایی که مورد علاقه افراد است. با این حال بعضی اوقات لینک‌ها طولانی و زشت می‌شوند. مخصوصا لینک‌های فارسی برای اشتراک‌گذاری خیلی طولانی و زشت می‌شوند.

همین مسئله باعث شده که کوتاه کننده‌های لینک به وجود بیایند. فقط کافی است لینک‌های طولانی و زشت  را در این وب سایت‌های کوتاه‌کننده لینک وارد کرد و آنها را برای تبدیل به لینک کوتاه و زیبا، کاملاً رایگان کوتاه کرد.

با گذشت زمان، سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک محبوب شدند ،زیرا آنها شروع به پرداخت هزینه برای کوتاه کردن لینک‌های خود کردند. در ادامه بررسی خواهد شد که کسب درآمد از کوتاه‌کننده لینک به چه شکل امکان‌پذیر است و چه منافعی برای این سایت‌ها دارد. 

کوتاه کننده‌های لینک چگونه کار می‌کنند؟

هر بار که شخصی روی یک لینک کوتاه شده کلیک می‌کند، کمیسیون دریافت می‌شود. این سرویس‌های کوتاه کننده لینک یا وب سایت‌ها می‌توانند به ازای هر ۱۰۰۰ بازدیدکننده‌ای که به لینک وارد می‌شود،  چهار تا پنج دلار بپردازند. آنها به شخص پاداش پرداخت می‌کنند تا او دوباره به آنها مراجعه کند. بازدیدکنندگان جدید از طریق لینک‌های ایجادی احتمالاً کاربران و مشتریان جدید آنها خواهند شد.

هنگامی که بازدیدکننده روی لینک مشخصی کلیک می‌کند، لینک کوتاه شده پنج ثانیه صبر می‌کند و سپس به لینک مقصد اصلی هدایت می‌شود. در این پنج ثانیه، سرویس کوتاه‌کننده لینک یک تبلیغ را نشان می‌دهد که در واقع یکی از محل کسب درآمد این سایت‌ها همین تبلیغات هستند.

توصیه می‌شود در وب‌سایت خود از لینک‌های کوتاه شده استفاده نشود و بیشتر در شبکه‌های اجتماعی و انجمن‌ها استفاده شود.

پرداخت‌های این وب سایت‌ها معمولا از طریق پی پال انجام می‌شود.

نرخ پرداختی‌ها به سایت‌ها بستگی دارد و در کشورهای مختلف تفاوت دارد. یک وب سایت ممکن است مبلغی بین یک تا ۱۰ دلار به ازای هر هزار کلیک پرداخت کند. همچنین ممکن است تا ۲۰ درصد از کمیسیون معرفی لینک به دوستان را به شخص پرداخت کند.

کسب درآمد با کوتاه کردن لینک

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از طریق کوتاه کننده‌های لینک این است که مقالات پر بازدید و مهم سایر سایت‌ها را پیدا کرد و لینک آن‌ها را با استفاده از این سایت‌ها کوتاه کرد و سپس در شبکه‌های اجتماعی و فروم‌ها و انجمن‌ها به اشتراک گذاشت.

هر وقت یک خبر یا مقاله در سایت‌های خبری بازدید خوبی داشته است قطعا طرفداران زیادی دارد و با اشتراک آن می‌توان درآمد خوبی داشت.

معرفی بهترین وب سایت برای کسب درآمد از کوتاه کننده لینک

در ادامه این مقاله چند وب سایت که به راحتی می‌توان از آنها کسب درآمد از کوتاه کننده لینک داشت معرفی می‌شود.

Thin.At یکی از قابل اطمینان‌ترین سرویس کوتاه کننده لینک است و این فرصت را برای کوتاه کردن لینک‌ها و کسب درآمد فراهم می‌کند. با استفاده از Thin.At، می‌توان درآمد بالا، پرداخت‌های به موقع، آمار زنده و پشتیبانی عالی داشت. بهترین بخش این است که Thin.At حضور جهانی دارد و از هر جای دنیا می‌توان از آن کسب درآمد اینترنتی کرد.

پرداخت‌ها به صورت هفتگی و به موقع ارسال می‌شود. از طریق PayPal و انتقال بانکی پرداخت می‌شود. ثبت نام رایگان است و نهایتا یک دقیقه طول می‌کشد. این سیستم همچنین یک سیستم ارجاع را اجرا می‌کند که در آن می‌توان ۲۲درصد کمیسیون را برای مراجعه به کاربران کسب کرد. یعنی اگر دوستان از این لینک‌ها استفاده کنند و به اشتراک بگذارند به شخص ۲۲ درصد کمیسیون پرداخت می‌شود.

برای کسب درآمد با Thin به راحتی می‌توان لینک‌ها را کوتاه کرد و آنها را در وب‌سایت خود یا هر مکان مجاز دیگر به اشتراک گذاشت و هر زمان که شخصی روی آن لینک کلیک کند و تبلیغاتی را مشاهده کرد و به مقصد نهایی برسد، شخص پورسانتش را دریافت می‌کند. با نرخ‌های بالای کلیک می‌توان با Thin.At درآمد خوبی کسب کرد.

نکات برجسته کلیدی

قیمت ناشر: ۳٫۲۰ تا ۱۲٫۰۰ دلار در هر هزار بازدید بسته به کشور

حداقل پرداخت: فقط پنج دلار

روش پرداخت: PayPal و انتقال بانکی

برنامه ارجاع: ۲۲درصد 

زمان پرداخت: روزانه

MiniURL یکی دیگر از کوتاه کننده‌های لینک اینترنتی است که می‌توان به صورت آنلاین درآمد کسب کرد. مانند هر سایت دیگری، شروع به کار با MiniURL آسان است. فقط در یک دقیقه می‌توان در MiniURL ثبت نام کرد. 

MiniURL حداکثر ۲۵۰ دلار در هر ۱۰هزار بازدید پرداخت می‌کند. باید URL کوتاه شده ایجاد شده از طریق MiniURL.io را به اشتراک گذاشت. برای هر کشور نرخ‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان با آنها درآمد خوبی کسب کرد.

باید یک لینک را کوتاه کرد و آن لینک را در شبکه‌های اجتماعی، فروم، وبلاگ و غیره به اشتراک گذاشت و هر وقت کسی روی آن لینک کلیک کرد شخص به کسب درآمد با کوتاه کردن لینک می‌رسد.

با استفاده از کنترل پنل آسان این سایت، می‌توان تمام لینک‌های خود را مدیریت کرده و درآمد خود را پیگیری کرد. هیچ گونه محدودیتی در بازدیدکننده تکراری وجود ندارد، این بدان معنی است که می‌توان در مقایسه با برخی دیگر از سایت‌های کوتاه کننده دیگر درآمد بیشتری کسب کرد.

این سایت همچنین یک برنامه ارجاع دارد که ۲۰درصد برای آن می‌پردازد. باید دوستان خود را به MiniURL ارجاع داد و هر چه دوستان در آن کسب کنند ۲۰درصد از درآمد آنها برای شخص می‌شود.

حداقل پرداخت تنها ۵ دلار است که دو بار در ماه انجام می‌شود. از طریق PayPal و انتقال بانکی در هند پرداخت می‌شود.

اگرچه Shortzon یک سرویس کوتاه کننده لینک نسبتاً جدید است، اما بند خود را ایجاد کرده و به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های کوتاه کننده لینک شناخته شده است. این یک فرصت شگفت‌انگیز برای کسب درآمد اینترنتی و بدون هزینه کردن حتی یک دلار است. می‌توان از طریق Shortzon حداکثر ۱۲۰ دلار در هر ۱۰ هزار بازدید کسب کرد.

می‌توان با ثبت یک حساب کاربری رایگان در Shortzon، شروع به کوچک کردن لینک‌های مهم خود کرده و در وبلاگ‌ها، انجمن‌ها، شبکه‌های اجتماعی و غیره آن را با طرفداران و دوستان خود به اشتراک گذاشت. حداقل پرداخت سه دلار است و پرداخت آن از طریق پی پال به صورت روزانه انجام می‌شود. پشتیبانی آن ۲۴ ساعته است. 

این سایت همچنین یک برنامه ارجاع دارد که ۲۰درصد برای آن می‌پردازد. باید دوستان خود را به Shortzon ارجاع داد و هر چه دوستان در آن کسب کنند ۲۰ درصد از درآمد آنها برای شخص می‌شود.

بنابراین، Shortzon فرصتی خارق‌العاده برای کوچک کردن لینک و کسب درآمد از کوتاه کننده لینک ارائه می‌دهد. می‌توان روزانه ۱۰۰ دلار درآمد کسب کرد.

Clicksfly یکی از بهترینکوتاه‌کننده‌‌های لینک است که به صورت آنلاین پول درمی‌آورد. این سایت این فرصت را می‌دهد که لینک‌ها را کوتاه کرده و درآمد کسب کرد. می‌توان ۱۵۰ دلار به ازای هر ۱۰ هزار لینکی که کوتاه می‌شود کسب درآمد کرد.

کار کردن با Clicksfly بسیار آسان است و یک فرآیند سه مرحله‌ای دارد:

نخست باید حساب کاربری در سایت ایجاد کرد. سپس لینک‌ها را کوتاه و در نهایت کسب درآمد کرد.

این سایت یک پنل مدیریتی قوی دارد که می‌توان کلیه اطلاعات و تراکنش‌های مورد نیاز را استخراج کرد. با موجودی سه دلار می‌توان درخواست تسویه کرد و از طریق پی پال پول خود را دریافت کرد.

سایت Clicksfly یک پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین دارد. همچنین یک برنامه ارجاع دارد که ۲۰درصد برای آن می‌پردازد. باید دوستان خود را به Clicksfly ارجاع داد و هرچه دوستان در آن کسب کنند ۲۰درصد از درآمد آنها برای شخص می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند سایر مقالات در زمینه کسب درآمد از کوتاه کننده لینک را نیز مطالعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدیر گوگل

وب سایت کهنه کار در زمینه فریلنسری می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]