اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104252313832

ارائه خدمات فتوکپی و چاپ ارزان قیمت در تهران

کد: 139809104252313832

http://bit.ly/2P1ElqU

، تهران , (اخبار رسمی): گروه طراحان اطلس فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات، مشاوره و پیاده‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی آغاز کرده است. سوابق درخشان و همکاری با موسسات و شرکت‌های بزرگ مدیران این مجموعه را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگو باشند.

ارائه خدمات فتوکپی و چاپ ارزان قیمت در تهران
ارائه خدمات چاپ و فتوکپی ارزان قیمت در تهران

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات، مشاوره و پیاده سازی کمپین‌های تبلیغاتی توانسته سوابق درخشانی را از خود به جا گذارد.

با افزایش قیمت دلار و گران شدن کاغذ عده زیادی هستند که به دنبال فتوکپی ارزان می‌گردند تا بتوانند سفارش خود را ثبت کنند و به نوعی در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده باشند. با توجه به این مسئله در گروه طراحان اطلس با در نظر گرفتن تعرفه‌های ویژه و همچنین انجام سفارشات فتوکپی دانشجویی ارزان تمام سعی خود را داشته که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه ارائه دهد.

خدمات گروه طراحان اطلس شامل چاپ کارت ویزی، چاپ کاتالوگ، چاپ تراکت، چاپ ست اداری، چاپ و بسته بندی، چاپ فاکتور، چاپ استند، چاپ برچسب (لیبل)، چاپ بنر، چاپ رول آپ، چاپ روی ماگ، پرچم رومیزی و چاپ لیوان کاغذی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی