در تاریخ 25 آبان لغایت 13 بهمن بصورت رایگان اجرا می‌شود

دوره آموزشی رایگان ابزار تیز کن صنایع توسط مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای قائم شهر

کد: 139809104253313831

http://bit.ly/2OGgHB7

، قائم شهر , (اخبار رسمی): دوره‌ای با عنوان کارگاه آموزشی «ابزار تیز کن (صنایع)» در قائمشهر خیابان کارگر، چهار راه ترکمحله، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید مطهری قائمشهر برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان به موضوع حرفه ابزار تیزکن از این فرصت بهره ببرند.

دوره آموزشی رایگان ابزار تیز کن صنایع توسط مرکز آموزش فنی وحرفه ای قائم شهر
دوره آموزشی رایگان ابزار تیز کن صنایع توسط مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای قائم شهر

فرصت ثبت نام تا 17 آذرماه و ظرفیت پذیرش در این دوره محدود است و به کارآموزان، در صورت شرکت و قبولی در ارزشیابی پایانی، گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با اعتبار بین‌المللی اعطا می‌شود

به گزارش معاونت آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان قائمشهر، سیدابراهیم میرخلیلی با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: براساس نیازسنجی انجام شده از صنایع و کارگاه‌های صنعتی سطح شهرستان‌های قائمشهر و سیمرغ، یکی از مشاغل مورد نیاز حال حاضر صنایع و بخصوص کارگاههای صنعتی است؛ که هزینه‌های بخش‌های مختلفی از صنعت را، به خصوص با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی کشور، کاهش خواهد داد.

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: کارآموزان پس از طی آموزش در این دوره می‌توانند از عهده راه‌اندازی انواع دستگاه ابزار تیز کن، تیز کردن انواع تیغه فرز، رنده، برقو، قلاویز، اشپرال زدن و R زدن و طراحی و ساخت ابزار فرم توسط دستگاه ابزار تیز کن برآیند.

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: فرصت ثبت نام تا 17 آذر ماه وظرفیت پذیرش در این دوره که به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد محدود و به کارآموزان، در صورت شرکت و قبولی در ارزشیابی پایانی گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با اعتبار بین‌المللی اعطا می‌شود.

گفتنی است این دوره آموزشی از 25 آبان لغایت 13 بهمن در روزهای شنبه و یک‌شنبه هر هفته صبح از ساعت 7:30 تا 12:30 و عصر از 13:30 تا 15:30 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند به سایت www.portaltvto.com مراجعه و یا با شماره 01142031998 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستانهای قائم شهر و سیمرغ

مرکز آموزش فنی و حرفه ای قائم شهر در بدو تاسیس یکی از مراکز تعلیمات حرفه ای کشور بوده که با مساحت تقریبی 5 هزار متر مربع در خرداد 1349 تاسیس گردید. مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائم شهر بعنوان مرکز اداری و آموزشی شهرستان های( قائم شهر و سیمرغ)به فعالیتهای خود در قالب سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بعنوان چهارمین مرکز استان مازندران در حال فعالیت آموزشی در دو بخش دولتی (رایگان) و خصوصی است . در حال حاضر این مرکز با بیش از 200 کارگاه مهارت آموزی ثابت و سیار: (15 کارگاه ثابت، و 4 کارگاه پادگانی، 2 کارگاه ندامتگاهی، 2 کارگاه سیار حاشیه شهری، 21 کارگاه روستایی و 3 مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاههای شهرستان های قائم شهر و سیمرغ و کارگاههای متعدد صنفی و صنایع ( جوار کارخانه و حین کار)با آموزش حداقل 120 عنوان شغلی و بیش از 200 عنوان دوره آموزشی در سایر کارگاهها به اضافه 110 آموزشگاه آزد فنی و حرفه ای ( بخش خصوصی) مشغول فعالیت است. صنعتگران و مسئولین توسعه منابع انسانی شرکت ها، به منظور افزایش مهارت کارکنان و کارگران خود می توانند در محل و در حین انجام کار واقعی بدون جدا کردن شاغل از کار، با اخذ قرارداد و دریافت مجوز از این مرکز ضمن بر خورداری از مشوق های مالیاتی( تبصره 2 ماده 38 قانون ارزش افزوده) دوره های ارتقای مهارتی لازم را درخواست نمایند. در پایان کلیه دوره های آموزشی چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی در صورت شرکت و قبولی کارآموزان در آزمون هماهنگ پایانی گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای با اعتبار بین المللی اعطا خواهد شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش