اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809104253411678

مهمترین دستاوردهای چشمه آرامش آب در سال 97

کد: 139809104253411678

http://bit.ly/37VQh66

، تهران , (اخبار رسمی): «چشمه آرامش آب»، شرکت فعال در زمینه‌ «تاسیسات مکانیکی و الکتریکال و ابنیه ساختمان (شاخه تخصصی طراحی، ساخت و تجهیز استخر، سونا و جکوزی)»، در سال 97 توانسته است با جذب نیروی متخصص در زمینه تولید تابلو برق‌های صنعتی و نیمه صنعتی به خود کفایی برسد.

مهمترین دستاوردهای چشمه آرامش آب  در سال 97
مهمترین دستاوردهای چشمه آرامش آب در سال 97

مسعود و سعید آسترکی، مدیر عامل و بنیانگذار این شرکت در زمینه مهمترین موفقیت‌ها و دستاوردهای این شرکت در سال 97 گفت: با جذب نیرو ی متخصص در زمینه برق و ارتقا نیروهای موجود و ایجاد محیط مناسب کار به مرحله‌ای برسیم که در تولید تابلو برق‌های تخصصی پروژه‌های در دست اجرای شرکت به خودکفایی برسیم، همچنین بتوانیم قسمتی از نیاز جامعه هدف شرکت اعم از مشتریان و یا همکاران را برآورده سازیم. 

به گفته مسعود و سعید آسترکی، این شرکت در سال آینده قصد دارد تا با با بهره‌گیری از توانمندی نیروهای داخلی شرکت و با توجه به تجربه 20 ساله شرکت در زمینه ساخت استخر، سونا و جکوزی، گرید ابنیه ساختمان شرکت را ارتقا دهد و بتوان با اجرای پروژه‌های بزرگ‌تر سطح بالاتری از خدمات با کیفیت را به کارفرمایان ارائه دهند.

بنیاندگذاران چشمهه آرامش آب گفتند: همچنین در نظر داریم به اهدافی چون به دست آوردن سهم بزرگ‌تری از فروش در بازار هدف و نیز در زمینه اجرا ارائه سطح بالاتر با ارائه خدمات منطبق با تکنولوژی روز و در زمینه اجرا ارائه سطح بالاتر با ارائه خدمات منطبق با تکنولوژی روز دست یابند و در این راستا اقدام به معرفی محصول یا امکانات جدید خواهند کرد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های چشمه آرامش آب، می‌توانند به سایت آن به آدرس www.cheshmeh-co.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چشمه

شرکت چشمه از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ساخت استخر های عمومی، خصوصی و اجرای پروژه های تاسیساتی آغاز نموده و از سال ۱۳۸۹ با ثبت در سازمان شرکت ها به نام «شرکت آرامش آب چشمه» با هدف ارائه خدمات بهتر گامی جدید در عرصه کاری خود برداشت. اکنون این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت تجربه با کادری مجرب و با داشتن اطلاعات فنی روز در زمینه طراحی و ساخت استخر، سونا، جکوزی، پروژه های تاسیساتی و تهویه مطبوع، تولید و توزیع لوازم مربوطه، فروش و اجرای مواد آب بندی سازه های بتنی، آماده همکاری و ارائه خدمات در پروژه های مربوطه می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید