آنچه را در ذهن دارید خودتان خلق کنید

آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های پایه دنیای خلاق طلا و جواهر سازی

کد: 139809104253713208

http://bit.ly/35WktMv

، تهران , (اخبار رسمی): دوره‌های متعدد مهارت‌های کاربردی هنر صنعت جواهر سازی، در آموزشگاه طلاو جواهر سازی مصیبی برگزار می‌شود.

آموزش تکنیکها و مهارت های پایه دنیای خلاق طلاو جواهر سازی
درساخت انگشتر فوق تکنیکهای ساخت ،تکنیکهای میناکاری ،تکنیکهای مخراجکاری و تکنیکهای تراش سنگ بکار رفته

این مهارت‌ها در بسیاری از صنایع و مشاغل بکار گرفته شده و باعث ایجاد مسیر جدیدی شده است؛ از جمله در دندانپزشکی، لوسترسازی، قطعه سازی، اسلحه سازی، عینک سازی، تجهیزات پزشکی، سالن‌های زیبایی، کیف و کفش و ... .

از جمله دوره‌های کاربردی که در حال حاضر ارائه می‌شوند و مورد نیاز بازار هستند می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • دوره آموزش طراحی تخصصی طلاو جواهر با نرم افزار 
  • دوره آموزش طلاسازی و جواهر سازی 
  • دوره آموزش مخراجکاری (گوهر نشانی )
  • دوره آموزش قلم زنی و کاربردآن در جواهر سازی 
  • دوره آموزش تعمیرات طلاو جواهر و نقره 
  • دوره آموزش فروشندگی طلاو جواهر و فلزات گرانبها 
  • دوره آموزش مومکاری ،قالبسازی و ریخته گری 
  • دوره آموزش مینا کاری 

در پایان دوره علاوه بر ارائه مدرک قابل ترجمه، معرفی به کار نیز انجام خواهد شد و یا هنرجویان برای راه اندازی کار خود پشتیبانی خواهند شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت طلاو جواهر سازی شهید مصیبی به آدرس talajavahersazi.com مراجعه نمایند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزشگاه طلاو جواهر سازی شهید مصیبی

با 10 سال سابقه ساخت طلا و جواهر در استان یزد و تهران و عضو مرکز آموزش علوم و فنون طلا و جواهر سازى، کلاس هاى آموزشگاه طلا و جواهر سازى آقایان و خانم ها را برگزار می کند. طراحى و ساخت جواهرات به صورت کاملا حرفه اى از مبتدى تا پیشرفته و با ارائه مدرک دیپلم طلا سازى و معرفى به کار بعد از دوره آموزشى, مدرک دانشگاهی و فنی حرفه ای, طراحى و ساخت جواهر به صورت کاملا حرفه اى از مبتدى تا پیشرفته, با ارائه مدرک دیپلم طلا سازى و معرفى به کار بعد از دوره آموزشى, آموزش طلا و جواهر سازی, طراحی طلا و جواهر, تعمیرات طلا و جواهر, جواهر سازی, ریخته گری فلزات قیمتی,گوهر تراشی, ملیله سازی, گوهر شناسی, آموزش مخراج کاری, دوره آموزش, آموزشگاه طلا و جواهر سازی, دوره آموزش جواهر سازی, دوره آموزش طلا سازی, مخراج کاری, انگشتر سازی,مرصع کاری,جواهر سازی, طلا سازی, طلا و جواهر سازی, گوهر تراشی, طراحی طلا و جواهر, طراحی طلا و جواهر با رایانه, ریخته گری طلا و جواهر, آموزش تعمیرات طلا و جواهر, تراش گوهر فست کات, آموزش فروشندگی طلاو جواهر ,آموزش قلم زنی,قلم زنی انگشتر ,قلم زنی زیورالات,تراش سنگ های قیمتی , حکاکی روی گوهر, خطاطی روی گوهر را ارائه می نماید. آموزش جواهر سازی بصورت قدم به قدم و با استفاده از طلا یا نقره و یا فلزات رنگین مس و برنج که همانند طلا و نقره قابلیت نورد شدن و مفتول شدن و نقطه ذوب مناسب برای ریخته گری را دارا می باشند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش