اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980910425389207

با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت

با فناوری دیجیتال زمان را مدیریت کنیم

کد: 13980910425389207

http://bit.ly/35SuXMP

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه اینترنت، خود به تنهایی یک بازار کسب و کار به حساب می‌آید و پتانسیل بسیار بالایی برای کسب درآمد هرچه بیشتر را دارد. امروزه از اینترنت به صورت‌های مختلفی می‌توان درآمدزایی کرد و آنقدر این حوزه برای این کار گسترده است که هر کسی با هر میزان سواد می‌تواند به طریقی از آن درآمدزایی کند.

با فناوری دیجیتال زمان را مدیریت کنیم
دریافت مجوزهای مربوط به کسب و کارتان باعث می‌شود قانونی بودن فعالیت شما مشخص شود

علی‌رغم نفوذ و گسترش بسیار سریع رسانه‌های دیجیتال و علی‌رغم اینکه اغلب خانواده‌ها حداقل از یکی از رسانه‌های دیجیتال، نظیر تلفن همراه، استفاده می‌کنند ، ولی متاسفانه اغلب کاربران این فضای نوین فرهنگی با فرصت‌ها، چالش‌ها و فرهنگ استفاده صحیح از این ابزار اثرگذار آشنایی کافی را ندارند.

رسانه‌های دیجیتال، از نیاز به استفاده از ابزارهای سنتی ارتباطات فارغ بوده و انواع پیام‌های صوتی، نوشتاری و تصویری را منتشر می‌کنند و حجم گسترده اطلاعاتی که توسط این رسانه منتقل می‌شود فرصتی است که می‌توان با بهره‌مندی از آن واقعیت‌های موجود را منتشر کرد.

لذا با توجه به نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی به اینترنت و ارائه خدمات نوین دیجیتالی و رضایت کاربران در خدمت رسانی کاملا دیجیتالی وب سایت موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش با امکانات تازه در خدمت کاربران قرار گرفته است.

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش غیراز دریافت انواع مجوزها برای آثار دیجیتال شامل  ۱- پروانه انتشار، ۲- مجوز تکثیر، ۳- هولوگرام، ۴- گواهی ثبت، برای محصولات کتاب صوتی، کتاب دیجیتال (کتاب الکترونیکی)، پکیج‌های آموزشی در قالب صوت و تصویر، فیلم، جلسات کارگاهی آموزشی از مرکز توسعه اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت همراهی با کاربران و جهت اشتغال‌زایی طراحی انواع وب سایت‌های مجاز برای کسب و کارهای اینترنتی و اخذ مجوزهای لازم را در دستور کار خود قرارداده است.

دریافت مجوزهای مربوط به کسب و کار باعث می‌شود قانونی بودن فعالیت مشخص شود و کاربران بیشتر اعتماد کنند. شفافیت در کنار نوآوری فناوری‌های نوین دیجیتالی از مهمترین ارزش‌های سامانه موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش است.

سامانه شفاف مدیریت زمان

اگر زمان به درستی مدیریت نشود تا انتهای زندگی به همین صورت خواهد گذشت. مدیریت زمان یعنی از زمانی که در اختیار قرار داده شده برای راه رسیدن به اهداف به درستی استفاده شود.

لذا کاربران برای تقاضای اخذ مجوزهای مربوط جهت  کسب و کارهای اینترنتی و نرم افزارهای دیجیتالی و طراحی سایت و مجوز‌های مربوطه  با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت مراوده با موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش این موسسه «سامانه درخواست به صورت کاملا دیجیتالی» اقدام کرده است تا متقاضیان بتوانند پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک بصورت الکترونیکی، از نحوه رسیدگی به پرونده خود تا حصول نتیجه مطلع شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و بر حامل با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]