اطلاعات تماس
  • 092255*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809114254113837

با هدف دسترسی بهتر به تعمیرکاران پکیج در کرج انجام شد:

راه اندازی خدمت تعمیر پکیج در کرج

کد: 139809114254113837

http://bit.ly/2YcDgAv

، کرج , (اخبار رسمی): با توجه به رسیدن به فصل سرما و نیاز زیاد به سرویسکار و تعمیرکار لوازم گرمایشی مانند پکیج، وب سایت کرج تعمیر با نام karajtamir.ir در پاییز 98 به معرفی تعمیرکاران پکیج کرج می‌پردازد.

راه اندازی خدمت تعمیر پکیج در کرج، سرویس پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج و استان البرز، بصورت تخصصی، با اعزام تعمیرکار پکیج در کرج به محل مشتری!

به گزارش روابط عمومی کرج تعمیر، وبسایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی تعمیر پکیج در کرج از تاریخ ۱۳۹7/8/۱ بروز رسانی شده است و خدمات مرتبط با پکیج دیواری و زمینی به آدرس karajtamir.ir/package در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های تعمیرات پکیج کرج و معرفی تعمیرکاران پکیج در کرج به فهرست وب‌سایت اضافه شده است.

خدمات مرتبط با پکیج دیواری شامل تعمیر پکیج، سرویس پکیج، اسیدشویی پکیج، تعمیر برد پکیج، رفع خطای پکیج و جابجایی پکیج توسط تعمیرکاران و سرویسکاران معرفی شده در سایت قابل انجام است.

مدیر کرج تعمیر با اعلام این خبر گفت: «به روز رسانی مرتب وب‌سایت با تعمیرکاران با سابقه و حرفه‌ای، پس از این به روز رسانی مد نظر است.»

او همچنین افزود: «کرج تعمیر وب سایت فعال در حوزه تعمیر لوازم خانگی در کرج است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌ معرفی تعمیرکاران پیکج کرج در سایت هستیم.»
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092255*****
[نمایش اطلاعات]