اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809114254211989

آشنایی با کارگاه مکانیک و اتومکانیک شرکت صنایع آموزشی

کد: 139809114254211989

http://bit.ly/33EpeZv

، تهران , (اخبار رسمی): در این کارگاه انواع مجموعه‌های آموزشی برای خودروهای مختلف و براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تولید می‌شوند. در کلیه مجموعه‌ها از قطعات نو استفاده می‌شود و مجموعه‌ها روی استندهای پوشیده از رنگ الکتروستاتیک کوره‌ای قرار می‌گیرند.

آشنایی با کارگاه اتومکانیک شرکت صنایع آموزشی
کارگاه اتومکانیک شرکت صنایع آموزشی

هدف از تولید مجموعه‌ کارگاه تعمیر اتومبیل‌های سواری، همکاری با مراکز آموزش برای بالا بردن دانش تعمیر و نگه‌داری، محقق ساختن روش استفاده‌ بهینه از خودروها با ارزان‌ترین روش‌ها است

با پیشرفت سریع فناوری در همه‌ سطوح، در صنعت خودروسازی نیز دگرگونی‌های فوق‌العاده‌ای صورت گرفته است. به گونه‌ای که خودروهای امروزی از پیشرفته‌ترین فناوری برخوردار هستند. فناوری‌های به‌کار رفته در خودروها با هدف فراهم‌ آوردن امنیت کامل راننده، سرنشینان و آرامش و آسایش بیشتر آنها در زمان استفاده از خودرو ابداع شده‌اند.

به‌ منظور استفاده‌ بهینه از خودروهای پیشرفته، ضرورت داشتن دانش کاربری، تعمیر و نگه‌داری آنها نیز امری اجتناب‌ناپذیر است. برای رسیدن به این امر مهم و استفاده‌ مستمر از این خودروها، آموزش، تعمیر و نگه‌داری از آنها شرکت صنایع آموزشی تولید مجموعه‌های آموزشی خودرو را در زمره محصولات تولیدی خود قرار داده است.

تجهیزات کارگاهی برق و مکانیک خودرو

شرکت صنایع آموزشی در این بخش، تجهیزات رشته‌های گوناگون را متناسب با برنامه‌های درسی هنرستان‌های فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش، استانداردهای مهارت-آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و علمی کاربردی و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌های مهارتی واحدهای صنعتی، طراحی، تولید و تامین می‌کند.

در این کارگاه وسایل کمک آموزشی رشته اتومکانیک به دو دسته برق و مکانیک خودرو تقسیم می‌شوند که مکانیک خودرو به دو گروه زنده و برش‌خورده و برق خودرو نیز به دو گروه تابلو سوخت‌رسانی و سیستم برق خودرو تقسیم می‌شوند.

در این کارگاه انواع مجموعه‌های آموزشی برای خودروهای مختلف و براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تولید می‌شوند. در کلیه مجموعه‌ها از قطعات نو استفاده می‌شود و مجموعه‌ها روی استندهای پوشیده از رنگ الکتروستاتیک کوره‌ای قرار می‌گیرند.

مجموعه‌های برق و سوخت‌رسانی

مجموعه‌های برق و سوخت‌رسانی تولید شده شرکت صنایع آموزشی دارای استاندار ملی و شامل کلیه سیم‌کشی‌ها و قطعات برقی، طبق قطعات استفاده شده در خودرو می‌باشد. کلیه سنسورها و قطعات دارای عملکرد هستند. پاشش سوخت هر سوزن انژکتور و جرقه شمع‌ها قابل مشاهده است و چراغ چک مجموعه‌ها عملکرد سنسورها را بررسی می‌کنند.

شرکت صنایع آموزشی این توانایی را دارد براساس درخواست مشتریان تغییراتی را متناسب با نیاز آموزشی در مجموعه‌ها، طراحی و تولید کند.

مجموعه‌های برش‌خورده

مجموعه‌های برش‌خورده شرکت صنایع آموزشی برای رویت قطعات و عملکرد آن‌ها به‌کار می‌روند. برش‌ها براساس اهداف آموزشی و توسط ماشین فرز انجام و با رنگ‌های متفاوت تفکیک می‌شوند تا به بهترین شکل، اساس کار هر جزء و ارتباط آن با کل سیستم قابل مشاهده و بررسی باشد.

مجموعه‌های زنده و روشن‌شو

مجموعه‌های زنده و روشن‌شو که برای انواع خودروهای متداول در بازار تولید می‌شوند که آموزش عملکرد موتور، عیب‌یابی و تست موتور، آشنایی با کارکرد سیستم سوخت‌رسانی، جرقه‌زنی و قطعات موتور را فراهم می‌آورند.

کلیه مجموعه‌ها قابلیت روشن شدن دارند و روی استندهایی با رنگ الکتروستاتیک کوره‌ای قرار می‌گیرند.

پرفروش‌ترین مجموعه‌های تولیدی:

مجموعه‌های برق و سوخت‌رسانی (درخت سیم‌کشی) خودروهای پراید، سمند، پژو 405، 206، تیبا و...

مجموعه‌های سوخت‌رسانی و جرقه موتور با قابلیت کارکرد انواع خودرو‌ها

مجموعه آموزشی موتور و گیربکس برش‌خورده انواع خودروها

مجموعه آموزش موتور و سیستم قدرت روشن‌شو انواع خودروها

مجموعه آموزشی ترمز معمولی و ABS انواع خودروها

مجموعه آموزشی کولر انواع خودرو با قابلیت تست، عیب‌یابی و شارژ گاز

مجموعه آموزشی گیربکس اتوماتیک برش خودرو

مجموعه آموزشی کلاچ و جعبه‌دنده برش‌خورده انواع خودروها

مجموعه آموزشی موتور و سیستم انتقال قدرت دوگانه‌سوز

مجموعه‌های آموزشی تعلیق جلو و عقب انواع خودروها

پوشش صد در صدی اهداف آموزشی

مجموعه‌های  آموزشی کارگاه تعمیر خودروهای سواری می‌تواند کلیه‌ اهداف آموزشی کتاب‌های درسی کارگاه مولد قدرت 1، کارگاه مولد قدرت 1 و 2، کارگاه انتقال قدرت، تکنولوژی شاسی و بدنه، سرفصل‌های آموزش‌های تخصصی آموزشکده‌ها، دانشگاه‌ها، هنرستان‌ها، مراکز فنی‌وحرفه‌ای، موسسات آموزش عالی و... را پوشش می‌دهد.

هدف از تولید مجموعه‌ کارگاه تعمیر اتومبیل‌های سواری، همکاری  با مراکز آموزش برای بالابردن دانش تعمیر و نگه‌داری، محقق ساختن روش استفاده‌ی بهینه از خودروها و نیز توانایی تعمیر و نگهداری عملی با ارزان‌ترین روش‌ها است.

ضمنا واحدهای تحقیق و توسعه، تولید و بازرگانی شرکت آمادگی دارند که بر اساس سفارش مشتری انواع کارگاه‌ها را کلید در دست طراحی و تجهیز کنند.

برای آشنایی ودریافت کاتالوگ این محصولات می‌توان به سایت شرکت صنایع آموزشی بخش گروه محصولات مراجعه کرده و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 47221-021 تماس حاصل کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع آموزشی

شرکت صنایع آموزشی تجهیزات آموزشی را در کارخانۀ خود و در چهارده سالن کارگاهی شامل کارگاه تراشکاری، کارگاه فلزکاری و پرس کاری، کارگاه درودگری، کارگاه نقاشی، کارگاه شیشه گری، کارگاه قالب سازی، کارگاه تزریق پلاستیک، کارگاه چاپ اسکرین -سیلک اسکرین-، کارگاه مولاژ، کارگاه برق و الکترونیک، کارگاه تولید و مونتاژ مجموعه های آموزش خودرو، کارگاه تولید و مونتاژ مجموعه های فیزیک دانشگاهی، کارگاه صنایع شیمیایی و کارگاه بسته بندی مجموعه های آموزشی تولید می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | علم و آموزش