اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809114256412004

کی‌ورک با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌کند:

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک با ۱۴۰ ساعت آموزش پروژه‌محور

کد: 139809114256412004

http://bit.ly/2DBjrJF

، تهران , (اخبار رسمی): دانشگاه علامه طباطبائی به‌عنوان بزرگترین دانشگاه علوم انسانی خاورمیانه به‌ منظور جهت‌دهی به آینده شغلی فارغ‌التحصیلان علوم انسانی و اجتماعی، تحصیل‌کردگان رشته‌های فنی و کارمندان و مدیران استارتاپی، با همکاری تیم کی‌ورک اقدام به برگزاری بوت‌کمپ تجربی دیجیتال مارکتینگ کرده است.

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک با ۱۴۰ ساعت آموزش پروژه‌محور
معرفی اساتید بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک

آموزش ارزش‌آفرین و آماده‌سازی برای بازار کار دغدغه‌ای است که همواره در حوزه آموزش دانشگاهی کشور وجود داشته است و هر ساله فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف از دانشگاه‌های معتبر کشور با مشکل عدم آمادگی برای حضور در مشاغل مواجه هستند.

در همین راستا دانشگاه علامه طباطبائی به‌عنوان بزرگترین دانشگاه علوم انسانی خاورمیانه به‌منظور جهت‌دهی به آینده شغلی فارغ‌التحصیلان علوم انسانی و اجتماعی، تحصیل‌کردگان رشته‌های فنی و کارمندان و مدیران استارتاپی، از تیم کی‌ورک حمایت کرده است تا دوره‌های آموزشی هدفمند دیجیتال مارکتینگ را برای علاقه‌مندان برگزار کند.

تیم کی‌ورک با این هدف، بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک را طراحی کرده است تا با دعوت از اساتید باتجربه در حوزه‌ی کسب‌وکارهای آنلاین، در یک دوره آموزشی پروژه‌محور برای کارجویان و سایر علاقه‌مندان تجربه‌ای مشابه آنچه در محیط کار کسب‌وکارهای آنلاین برای فرآیند بازاریابی دیجیتال صورت می‌گیرد، ایجاد کند.

مسیر و اهداف بوت کمپ‌دیجیتال مارکتینگ چگونه تعریف شده است؟

در این دوره دیجیتال مارکتینگ، دانشجویان یک کمپ آموزشی و تجربی را تجربه می‌کنند که در آن با هم‌تیمی‌های خود روی پروژه‌های واقعی درگیر کار و آموزش خواهند شد و در 15 هفته در سرفصل‌های مختلف پروژه را به سرانجام می‌رسانند. شرکت‌های حامی دوره دیجیتال مارکتینگ دانشجویان را زیر نظر دارند و در انتها امکان جذب و استخدام دانشجوبان در شرکت‌های حامی وجود دارد. برای آن دسته از دانشجوبانی که مشغول به کار هستند نیز توانایی کار روی روی پروژه واقعی، تشکیل تیم و پیش بردن پروژه آموزش داده شده و زمینه پیشرفت شغلی فراهم می‌شود.

آموزش‌های کمپین دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک به مدت ۱۴۰ ساعت طراحی شده که در طول ۱۵ هفته یک روز در هفته (پنجشنبه یا جمعه) از صبح تا پایان روز برگزار می‌شود و شروع آن از تاریخ ۱۴ آذر خواهد بود. در این ۱۵ هفته دانشجویان که در قالب تیم‌های ۵ تا ۷ نفره تحت آموزش اساتید مجرب قرار می‌گیرند، پس از تعریف پروژه شروع به فعالیت کارآگاهی حین آموزش کرده و تمامی روز به‌ جز یک ساعتی که برای پذیرایی ناهار مهمان کی‌ورک هستند، مشغول آموزش و ارائه پروژه تحت نظارت اساتید خواهند بود.

در پایان دوره دانشجویان با در دست داشتن مدرک معتبر از سوی دانشگاه علامه طباطبائی، آماده پذیرش در دسته‌های شغلی مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ خواهند بود یا به‌ عبارت دیگر می‌توانند به‌عنوان یک «دیجیتال مارکتر» آغاز به فعالیت کنند.

سرفصل‌های بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک

 • درک بازاریابی آنلاین و تحقیقات بازار
 • مدیریت پروژه و طراحی شاخصه‌های اصلی عملکرد
 • طراحی استراتژی و کمپین دیجیتال روابط عمومی و مدیریت بر آن
 • هک رشد
 • ایمیل مارکتینگ و مدیریت ارتباط با مشتری
 • بازاریابی برای اپلیکیشن موبایل کانال‌ها و ابزار دیجیتال
 • بهینه‌سازی برای موتور جست‌وجو
 • استراتژی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات
 • روزمه‌سازی، آمادگی شغلی و مصاحبه
 • اندازه‌گیری دیجیتال و تحلیل بیزینس
 • بازاریابی محتوایی و روایتگری
 • بهینه‌سازی ضریب تبدیل و تجربه کاربری (کانورژن)
 • تبلیغات کلیکی

شهریه بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

قیمت اصلی این بوت‌کمپ ۱۴۰ ساعته، 6 میلیون تومان تعریف شده و با حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری تخفیف‌های ویژه‌ای نیز برای گروه‌های مختلف در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی یا تماس با کی‌ورک در جریان جزییات تخفیف‌ها از جمله تخفیف ثبت‌نام زودهنگام، تخفیف معرفی دوستان، تخفیف دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی و... قرار بگیرند.

همچینن امکان پرداخت شهریه دوره به‌صورت اقساطی نیز وجود دارد. نکته دیگر آن که برای بهره‌مندی از تخفیف‌ها طی کردن روند ثبت‌نام کافی بوده و این امکان وجود دارد که شهریه تنها چند روز قبل از شروع دوره واریز شود.

چگونه می‌توان در بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ کی‌ورک ثبت‌نام کرد؟

روند ثبت‌نام به این صورت است که متقاضیان ابتدا به‌صورت رایگان در آزمونی آنلاین از طریق سایت کی‌ورک (به نشانی :  www.keywork.ir/dmarketing  شرکت می‌کنند و ضمنا در قالب نوشته‌ای کوتاه انگیزه‌نامه خود را در سایت بارگذاری می‌کنند. این دو گام برای ثبت‌نام اولیه کافی‌ست و پس از آن کارشناسان کی‌ورک با بررسی مهارت‌ها و انگیزه‌نامه افراد با آن‌ها برای شرکت در دوره تماس می‌گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کی ورک

وب سایت کی ورک زیر مجموعه شرکت پیام گسترآردین با 10 سال سابقه در زمینه کسب و کارهای اینترنتی است که سعی دارد بستری مناسب برای معرفی دوره ها و رویدادهای آموزشی باشد. کی ورک یک شبکه یادگیری مهارت است با شعار آموزش برای همه ، در این وب سایت و اپلیکیشن شبکه ایی از آموزشگاه ها و رویدادها ، سازمان ها و مهارت جویان وجود دارد که در ارتباط با هم می توانند بین آموزش ، کسب و کار و توسعه فردی پل بزنند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]