اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809114256913841

شروع یک ماجرای ایرانسلی با هورا

کد: 139809114256913841

http://bit.ly/2rTNR7h

، (اخبار رسمی): ایرانسل بسته‌های ویژه‌ای برای مشترکین خود طراحی کرده است. این بسته‌های ویژه، ترکیبی از اینترنت همراه، اینترنت برای استفاده از آپارات، اینترنت برای استفاده در پیام رسان گپ و مکالمه درون شبکه‌ای ایرانسل است. امید است این بسته «هورا» پاسخگوی تمام نیازهای مشترکین ایرانسل باشد.

شروع یک ماجرای ایرانسلی با هورا
بسته های هورا

بنا بر گزارش بامن24 تفاوتی که بسته‌های هورا با دیگر بسته‌های اینترنت ایرانسل دارند، در این است که کاربر هزینه کمتری پرداخت می‌کند؛ در عین حال از خدمات بیشتری برخوردار خواهد شد

ایرانسل برای جلب رضایت مشترکین خود بسته‌های ویژه‌ای به نام بسته‌های «هورا» طراحی کرده است. این بسته‌ها ترکیبی از اینترنت معمولی، اینترنت برای استفاده از آپارات، اینترنت برای استفاده از گپ و مکالمه درون شبکه است.

بنابه گزارش بامن24 تفاوتی که بسته‌های هورا با دیگر بسته‌های اینترنت ایرانسل دارند، در این است که کاربر هزینه کمتری پرداخت می‌کند؛ درعین حال از خدمات بیشتری برخوردار خواهد شد.

بسته‌های هورا

در جدول زیر اطلاعات کاملی از انواع بسته های هورا آمده است:

بسته های هورا   بسته طلایی بسته نقره‌ای بسته برنزی بسته درخشان  
بسته اینترنت (GB) ۱۰ ۷ ۴ ۷  
آپارات (MB) ۸۰۰ ۵۰۰ ۳۰۰ ۵۰۰  
گپ (MB) ۵۰۰ ۴۰۰ ۲۵۰ ۴۰۰  
تماس داخل شبکه ۳۰ دقیقه ۲۰ دقیقه ۱۵ دقیقه ۳۰ دقیقه  
هزینه (تومان) ۳۰,۰۰۰ ۲۶,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰  
مدت اعتبار (روز) ۳۰ ۳۰ ۳۰ ۳۰  

برای خرید بسته‌های هورا فقط کافی است به سامانه بامن۲۴ مراجعه کرده و بسته دلخواه خود را خریداری کرد.

خرید بسته‌های هورا

برای پاسخ به این سوال که چگونه می‌توان بسته‌های هورا را خریداری کرد؟ باید گفت، با مراجعه به سامانه بامن24 به راحتی و با چند کلیک می‌توان این بسته‌های ویژه را خریداری کرد.

سامانه بامن24 در راستای هدف خود یعنی افزایش رضایت کاربران از خدمات، بسته‌های هورا را در فهرست بسته‌های اینترنت خود قرار داده است تا تمامی نیازهای یک کاربر ایرانسلی را برطرف سازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه بامن24

شرکت ساینا پردازش گسترش شرق در سال 1394 با هدف ارائه خدمات بر بستر انلاین تاسیس گردیده است محصول بامَن24 یکی از محصولات این شرکت می باشد که در زمینه فروش شارژ ، بسته اینترنت ، پرداخت قبوض (آب، برق ، گاز و سایر) فعالیت خود را آغاز کرده است. این محصول با قالب پنل فروشگاه، وب سایت، اپلیکیشن خدمات خود را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در صورت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]