اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809114257712077

ارائه درگاه پرداخت برای خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد

سیزپی ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای خیریه‌ها

کد: 139809114257712077

http://bit.ly/2rQB99m

، تهران , (اخبار رسمی): سیزپی ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی زیر نظر بانک مرکزی با هدف انجام مسئولیت اجتماعی خود به صورت رایگان درگاه پرداخت خیریه‌ها را راه‌اندازی می‎‌کند.

سیزپی ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای خیریه ها
سیزپی ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای خیریه‌ها

سیزپی درگاه پرداخت خیریه‌ها را به صورت رایگان فعال می‌کند

این روزها تقریبا همه با درگاه پرداخت اینترنتی آشنایی دارند. بسیاری از خریدها از طریق همین درگاه‌ها انجام می‌شود.  همین چند سال قبل دریافت درگاه پرداخت اینترنتی منوط به مراجعه به بانک‌ها و شرکت‌های PSP بود اما حدود دو سالی می‌شود که بانک مرکزی در قالب مجوز پرداخت یاری اجازه ارائه درگاه پرداخت را به سایر شرکت‌ها داده است.

شرکت پیشگامان نیز به واسطه حضور و زمینه فعالیت در حوزه نرم افزارهای بانکداری و پرداخت الکترونیک اقدام به دریافت مجوز کرد. در حال حاضر این درگاه با برند سیزپی ارائه می‌شود و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی تصمیم گرفته است تا خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار خیریه‌ها قرار دهد.

این امکانات شامل ارائه درگاه پرداخت برای وب سایت و اپلیکیشن، ارائه لینک پرداخت، امکان درج لوگوی خیریه، امکان انتخاب پرداخت بابت (جهیزیه، کمک هزینه تحصیلی و ... )، امکان درج نام و نام خانوادگی خیر، امکان درج شماره موبایل خیر و ... است.

علاقه‌مندان و خیریه‌ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مجموعه به آدرس www.sizpay.com مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظورخدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصین داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال می باشد. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]