اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124258112479

استخدام کارآموز جهت تیم فضا پایه

شتابدهنده کاما استخدام می‌کند

کد: 139809124258112479

http://bit.ly/2syrRPJ

، کرج , (اخبار رسمی): شرکت شتابدهنده کاما برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت کارآموز تیم اجرایی فضا پایه استخدام می‌کند.

شتابدهنده کاما استخدام می‌کند
لوگو ثبت شده کاما

شتابدهنده کاما از جوانان علاقه‌مند به مباحث فضا پایه جهت آموزش و فعالیت در استارتاپ‌های فضا پایه استخدام و جذب انجام می‌کند

شرکت شتابدهنده کاما با هدف آموزش و تیم سازی، از کلیه متخصصان و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای کارآموز تیم اجرایی شامل خلاق و پر انرژی بودن، علاقه‌مند به رشد و علاقه‌مند به فعالیت در شتابدهنده‌ها و فضاهای پویا است.

متقاضی باید ساکن کرج باشد.

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت شتابدهنده کاما، شتابدهنده در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت شتابدهی ایده و تکنولوژی فضا پایه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاما

شتابدهنده کاما بعنوان اولین شتابدهنده کاملا خصوصی استان البرز از خرداد سال 1398 شروع به فعالیت نموده است ، این مجموعه با استفاده از تجارب تخصصی خود در زمینه بازاریابی و بازارشناسی به تمامی ایده های ورودی سرویس میدهد.

اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]