اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124258311817

تابلو استیل پانچی چیست؟

کد: 139809124258311817

http://bit.ly/2Pb4aox

، تهران , (اخبار رسمی): استیل از قدیمی‌ترین فلزها است و به دلیل مقاومت بالایی که  در گرما و در سرما دارد یکی از پرکاربردترین فلزها محسوب می‌شود. استیل در بسیاری از صنایع مانند صنعت تابلوسازی، مبل‌سازی، ابزارالات کشاوزی و تجهیزات پزشکی... کاربرد دارد. از مهم‌ترین کارایی این فلز ساخت تابلو تبلیغاتی و یا همان تابلو استیل است.

تابلو استیل پانچی
تابلو استیل پانچی چیست؟

شرکت تابلوسازی آریانا با در اختیار داشتن فضای مناسب و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، تولیدکننده انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور با مناسب‌ترین هزینه است

شکل ظاهری زیبا و جذابی که استیل دارد باعث شده است شکوه و جلالی خاصی را در هر طرح  و سایز و فونتی برای تابلوهای تبلیغاتی به ارمغان بیاورد. تابلو استیل در سه دسته پولیش خورده، مات و براق است که هر کدام زیبایی خود را دارد.

استیل 304 برای تمامی فضاهای داخلی و استیل 316 برای تابلو تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برش ​تابلو استیل به وسیله لیزر و واترجت که ابزار برش ابر آلیاژهاست و با استفاده از فشار بسیار بالای آب برش را انجام می‌دهد.

در گذشته از آلیاژ ورق استیل استفاده می‌شد که عیب بزرگی که داشت این بود که بعد از مدتی سیاه می‌شد و نیاز به پرداخت داشت اما امروزه از ورق‌های استیل هفت دهم در صنعت تابلوسازی استفاده می‌شود که دیگر تغییر رنگ نمی‌دهد در تابلو استیل ورقه‌های پلکسی گلاس با حروف  استیل ادغام می‌شود.

با توجه به خاصیتی که استیل دارد نور را از خود عبور نمی‌دهد برای همین مشتریانی که تمایل دارند در کار خود از نورپردازی استفاده شود باید در زیر این حروف نورپردازی شود و به صورت سایه از پشت کار دیده شود. 

با توجه به گسترش تجهیزات و ابزارآلات، روز به روز بر تعداد تابلوهای تبلیغاتی افزوده می‌شود و هر کدام زیبایی و جذابیت منحصر به فردی دارند. یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی تابلو استیل پانچی است که با توجه به سوالات متداول مشتریان در خصوص تابلو استیل پانچی، قیمت تابلو استیل پانچی و ویژگی تابلو استیل پانچی در ادامه توضیحاتی در خصوص موارد ذکر شده آورده شده است.

شرکت تابلوسازی آریانا با در اختیار داشتن فضای مناسب و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات تولیدکننده انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور با مناسب‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

تابلو استیل پانچ دار

تابلو تبلیغاتی پانچ دار یکی از زیباترین و پرکاردترین مدل‌های تابلو تبلیغاتی است. در واقع در این مدل با عبور نور از نقاطی که پانچ شده است و برخورد آن با چشم به حالت چشمک‌زن باعث می‌شود بیننده تصور کند نورها در حال حرکت هستند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های پانج این است که قابلیت ایجاد پانچ بر روی حروف برجسته را در ضخامت‌های مختلف دارد و همچنین می‌تواند هر نوع مدل و شکل هندسی را در هر فاصله‌ای  بر روی حروف ایجاد کند به علاوه این دستگاه قابلیت برجسته کردن حروف در مدل‌های مختلف و طرح‌های مختلف را هم دارا است.

پانچ هم روی حروف و هم در لبه‌های حروف برجسته به کاربرده می‌شود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد. با توجه به خاصیتی که استیل دارد و نور را از خود عبور نمی‌دهد برای همین افرادی که تمایل دارند در کار خود از نورپردازی استفاده کنند باید در زیر این حروف، نورپردازی شود و به صورت سایه از پشت کار دیده شود و یا می‌توانند در لبه‌های کار پانچ‌هایی ایجاد کنند برای عبور نور که همین مورد زیبایی تابلو را افزایش خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]