اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124258413016

مراکز بازی را در اینجا پیدا کنید

معرفی مراکز تفریحی در وبسایت بازی گرد

کد: 139809124258413016

http://bit.ly/361uNTD

، تهران , (اخبار رسمی): این مقاله به معرفی وبسایت بازی گرد می‌پردازد. هدف این سایت نمایش مراکز بازی به تفکیک شهر و استان و امکانات آن‌ها است. در ادامه اطلاعاتی برای افرادی که به دنبال مراکز بازی نزدیک به خود هستند و یا این که می‌خواهند از تعداد مرکز تفریحی و بازی موجود در شهر خود خبر داشته باشند، ارائه شده است.

معرفی وبسایت بازی گرد | مراکز بازی را در اینجا پیدا کنید!
وبسایت بازی گرد

هدف وبسایت بازی گرد نمایش مراکز بازی به تفکیک شهر و استان و امکانات آن‌ها است. 

از طریق این وبسایت می‌توان تمام مراکز بازی اعم از پارک‌ها، شهربازی ها، خانه‌های بازی و مهدکودک‌ها را مشاهده کرد که البته دسترسی کاربران به هر آیتم به سادگی قابل انجام است.

در صورتی که مرکز مورد نظر در لیست مراکز بازی، بازی گرد وجود نداشته باشد می‌توان با ثبت نام در سایت، اطلاعات مرکز بازی خود را از طریق پنل کاربری ثبت کرد یا این که از طریق ایمیل ثبت شده در سایت اقدام به ارسال اطلاعات مرکز بازی مورد نظر خود کرد.

همچنین افرادی که با مدیریت مراکز بازی در ارتباط هستند، می‌توانند با ارسال لینک ثبت نام آن‌ها را از وجود دایرکتوری مراکز بازی آگاه کنند. وبسایت بازی گرد دارای نقشه جستجوی مراکز بازی است که می‌تواند در یافتن مراکز بازی دلخواه کاربران بسیار موثر باشد.

صفحات مهم بازی گرد

صفحه اصلی بازی گرد دارای جعبه جستجوگر پیشرفته مراکز بازی را مشاهده کنید، است. در بخش اول جستجوگر، می‌توان شهر مورد نظر خود را از باکس اول انتخاب کد. در جعبه دوم امکان انتخاب نوع مرکز بازی فراهم شده است.

در جعبه سوم می‌توان هر آنچه که احتیاج است را نوشت و روی دکمه جستجو کلیک کرد. از طریق منوی بالایی وبسایت می‌توان به دسته بندی مراکز بازی دسترسی پیدا کرد.

در هر دسته شهرهایی که بیشترین تعداد مرکز را دارند در اولویت قرار داده شده‌اند و همچنین مناطق تفریحی را می‌توان از طریق مکان نما پیدا کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بازی گرد به آدرس www.bazigard.com مراجعه و انتقادات و پیشنهادات خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازی سازان

شرکت بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک می باشد. از جمله مشاغل مخاطب این محصولات؛ مهد و مراکز بازی کودک، پارک، خانه بازی و شهربازی می باشند. مشاوران این شرکت 24 ساعته به صورت حضوری و آنلاین آماده ی خدمت رسانی هستند. کارشناسان بازی سازان از صفر تا صد تجهیز مرکز شما در کنارتان خواهند بود.

اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]