اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124259213604

سوء استفاده از نام رادکام اس ام اس

کد: 139809124259213604

http://bit.ly/2Yjol7S

، تهران , (اخبار رسمی): برخی سودجویان از برند شرکت رادکام اس ام اس با استفاده از برند رادکام سو استفاده کرده‌اند. در ماه‌های اخیر چند مورد سوء استفاده از برند تجاری شرکت مشاهده شده است که بدین وسیله شرکت رادکام اس ام اس اعلام کرده است هیچ زیر مجموعه‌ای ندارد.

سوء استفاده از نام رادکام اس ام اس
سوء استفاده از نام رادکام اس ام اس

شرکت رادکام همه فعالیت‌های خود را با نام تجاری رادکام اس ام اس انجام می‌دهد که هیچ پسوند و پیشوندی جز radcom-sms.com ندارد

شرکت رادکام همه فعالیت‌های خود را با نام تجاری رادکام اس ام اس انجام می‌دهد که هیچ پسوند و پیشوندی جز radcom-sms.com ندارد. شرکت رادکام اس ام اس هیچ‌گونه بازاریابی میدانی و تلفنی ندارد و وجود هر نماینده‌ای که با نام رادکام فعالیت کند را رد می‌کند.

برخی شرکت‌های همنام که از رادکام استفاده کرده‌اند اعلام می‌کنند که همکار، زیر مجموعه، یا هم مجموعه هستند کاملا یک ادعای دروغین است و جهت سو استفاده از اعتبار شرکت رادکام اس ام اس است.

سوء استفاده از نام رادکام اس ام اس

باید توجه داشت شرکت رادکام اس ام اس هیچ‌گونه فعالیتی در زمینه طراحی، هاست، دامین و… ندارد و شرکت‌های دیگر هیچ‌گونه ارتباطی با این مجموعه ندارند و هیچ نوع همکاری بین این مجموعه‌ها وجود ندارد و شرکت هرگونه ادعای همکاری را رد می‌کند.

استفاده تجاری از نام رادکام اس ام اس در تبلیغات و محصولات، صفحات دیگر سایت‌ها و شرکت‌ها خلاف قوانین است و پیگرد قانونی دارد. شرکت‌هایی که با افزودن یا حذف یک پسوند به نام رادکام در حال فعالیت هستند هیچ ارتباطی با مجموعه رادکام اس ام اس ندارند.

تمامی فعالیت‌های مرتبط با پیام کوتاه و آهنگ پیشواز نیز تنها با نام رادکام و از طریق دامنه radcom-sms.com انجام می‌شود.

رادکام از تمامی افراد درخواست دارد، در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را به اطلاع شرکت رادکام برسانند تا با متخلفان از طریق مجاری قانونی برخورد شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رادکام

ارائه دهنده پانل اس ام اس

اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی