اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124259313604

پنل اس ام اس انتخابات

کد: 139809124259313604

http://bit.ly/35UZ6Lw

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از روش‌های اصلی تبلیغات انتخاباتی، ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی برای انتخابات با استفاده از سامانه پیامک انتخابات رادکام است.

پنل اس ام اس انتخابات
پنل اس ام اس انتخابات

بسیاری از کاندیدها در انتخابات مانند انتخابات شورای شهر، انتخابات ریاست جمهوری و از این قبیل ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات انتخاباتی خود قرار داده و با قراردادن هزینه اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود شعارهای انتخاباتی و پیام‌های خود را از طریق پیامک به مخاطبان خود ارسال می‌کنند.

در پنل اس ام اس مخابرات برای انتخابات جهت ارسال پیامک‌های انتخاباتی برای کاندیدها به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان استفاده و ارسال پیامک‌ها جهت تبلیغات شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

سامانه پیامک انتخابات

برای ارسال هدفمند، پنل اس ام اس مخابرات برای انتخابات، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا کاندیداها بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنند که برای‌شان بازدهی دارد. تنها کافی است کدپستی منطقه‌ای را که می‌خواهند پیامک تبلیغاتی ارسال کنند را در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره‌ها پیامک ارسال کنند.

اگر شخصی کاندید انتخابات مجلس  و… است، قاعدتا اغلب مردمان او را افراد نزدیک به محل زندگی تشکیل می‌دهد . بنابراین بازار هدف او دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارد.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه‌ای برود و شهرهای استان مورد نظر را انتخاب کند.

تنها کافی است برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظر را انتخاب کرده. تعداد مخاطبان موجود نشان داده می‌شود که می‌توان به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کرد. می‌توان با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک استان مورد نظر، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کرد.

پنل اس ام اس مخابرات انتخابات

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل‌های رادکام می‌توان براساس هدف خود پیامک‌های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال کرد.

- ارسال پیامک از نقشه گوگل

- ارسال پیامک از طریق کدپستی

- ارسال پیامک از طریق دکل BTS

- ارسال بر شهرستان‌های استان‌ها و مراکز استان

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات برای انتخابات

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می‌توانند از روی نقشه گوگل محله مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره‌ها پیامک ارسال کنند.

ارسال پیامک از طریق مناطق کد پستی پنل اس ام اس مخابرات

در این منو از ارسال، کاربران کافی است کد پستی منطقه مورد نظر خود را به سامانه وارد کرده و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره‌هایی که در این منطقه ثبت شده‌اند را نمایش خواهد داد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS 

این نوع ارسال فقط برای شماره‌های ایرانسل است و در شهری مثل تهران می‌تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال از روی نقشه منطقه‌ای را که مد نظر است می‌توان به آن ارسال داشت، انتخاب کرد و پیامک خود را زمان‌بندی کرد.

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت 

در این نوع از ارسال با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده سنی مشخصی می‌توان پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان مورد نظر ارسال کرد.

ارسال پیامک از پیش شماره‌های همراه اول 

اغلب شماره‌های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. می‌توان با انتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کرد. آن هم به صورت هدفمند.

ارسال پیام صوتی 

رادکام به عنوان نماینده رسمی اپراتورها، در پنل‌های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که می‌توان به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کرد تا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی را برای آنها پخش کند.

ارسال پیامک به کلیه شهرستان‌های استان‌ها و مراکز استان‌ها

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می‌توانند از روی پنل شهرستان مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره‌ها پیامک ارسال کنند.

کلیه استان‌ها و شهرستان‌های کشور در پنل رادکام موجود است. علاقه‌مندان جهت مشاوره خرید پنل اس ام اس مخابرات می‌توانند به صفحه امکانات و تعرفه‌ها مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رادکام

ارائه دهنده پانل اس ام اس

اطلاعات تماس
  • 021750*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی