اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124259513662

محصول تازه سینما چوب فیدار رونمایی شد

ارائه صندلی آمفی تئاتر به بازار  

کد: 139809124259513662

http://bit.ly/33IRIRW

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه سینما چوب فیدار با نام صندلی آمفی تئاتر مدل c-520 در کارخانه تولید محصولات صندلی سینمایی و آمفی تئاتری رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه صندلی آمفی تئاتر به بازار  مبلمان آمفی تئاتر و اداری
تجهیز صندلی آمفی تئاتر سالن همایش دانشگاه علامه طباطبایی توسط سینما چوب فیدار

به گزارش روابط عمومی سینما چوب فیدار، دی ماه 1398، کارخانه تولید محصولات صندلی سینمایی و آمفی تئاتری میزبان رونمایی از صندلی آمفی تئاتر، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه صندلی آمفی تئاتر و سینمایی ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر فوم سرد با دانسیته بالا و طراحی خاص و منحصر به فرد و راحتی بیش از اندازه را ارائه کند تا این خدمت تازه رضایت شرکت‌کنندگان در مراسم‌هایی که سالن را با این مدل صندلی تجهیز کرده‌اند به علت فضای باز صندلی و نشستن بسیار راحت این مدل صندلی آمفی تئاتر را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، صندلی آمفی تئاتر دارای محاسنی است که اعم از فوم سرد با دانسیته بالا استفاده از مواد اولیه مرغوب اعم از مواد اولیه پلاستیک فشرده دسته‌های انتگرال پارچه مرغوب با دوخت کاملا حرفه‌ای و خاص است و می‌تواند باعث رضایتمندی کارفرمایان صاحب سالن‌های سینما، آمفی تئاتر و همایش و کنفرانس شود.

حجت اکبرنیا مدیرعامل سینما چوب فیدار، تولید این محصول را نتیجه 8 ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: ساخت پایه‌ها و دسته‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای رنگ کوره‌ای خاص فوم جذاب و راحت و دقت در طراحی و ارائه محصول جذاب و راحت برای تولید این محصول از اردیبهشت ماه 1398 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را دی ماه 1398 اعلام و ادامه داد: برای دیدن اطلاعات تکمیلی این محصول جدید به وبسایت شرکت سینما چوب فیدار به آدرس www.cinema-choob.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینما چوب فیدار

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی