اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124259613847

با اپلیکیشن ساد24 با خیال راحت معامله کنید

ساد24، سامانه مدیریت چک‌های بانکی به منظور استعلام چک برگشتی و سرقتی

کد: 139809124259613847

http://bit.ly/2ON0eLK

، (اخبار رسمی): اکثر افرادی که برای انجام معاملات خود از چک استفاده می‌کنند، همواره این نگران سرقتی یا مفقودی بودن چک‌‌های دریافتی خود هستند. اگر یک برگ چک یا دسته چک مفقود یا سرقت شود، ممکن است سرنوشت صاحب چک را به خطر بیاندازد. سامانه ساد 24 در راستای جلوگیری از نقل و انتقال چک سرقتی راه اندازی شده است.

معرفی سامانه ساد24
سامانه ثبت و استعلام چک‌های مفقودی/سرقتی

از مشکلاتی که امروزه در حوزه اقتصاد جامعه وجود دارد، کلاهبرداری با چک سرقتی یا مفقودی است. این نوع کلاهبرداری هم برای صاحب چک و هم برای پذیرنده چک بسیار گران تمام می‌شود و همه سود و سرمایه به جیب «جناب محترم دزد» می‌رود. گاهی مفقود شدن یک برگ چک می‌تواند تمام سرمایه صاحب چک را نابود کند و چه بسا بیشتر از آن. از طرفی پذیرنده چک هم درگیر یک پرونده حقوقی می‌شود که برای رسیدن به مال خود باید وقت و هزینه‌ی زیادی را صرف کند.

سامانه ساد24 در راستای پیشگیری از نقل و انتقال چک سرقتی یا مفقودی در بازار راه اندازی شده است.

این سامانه اولین و تنها سامانه ثبت و استعلام چک سرقتی و مفقودی است که تحت حمایت قوه قضاییه و همکاری پارک علم و فناوری با یک تیم استارتاپی جوان راه‌اندازی شده است.

سامانه‌ساد24 و اپلیکیشن ساد24، به منظور استعلام خوش حسابی صادر کننده چک و با هدف تسهیل فعالیت هموطنان در زمینه دریافت و پرداخت چک و استعلام چک‌های سرقتی/مفقودی در جهت جلوگیری از نقل و انتقال چک سرقتی/مفقودی در بازار راه‌اندازی شده است.

«ساد24» معاملات امنی را برای همه رقم زده و به کسب و کارها رونق می‌بخشد، کمک می‌کند که آنها با آرامش خاطر چک را بپذیرند و نگرانی بابت آن نداشته باشند. در ضمن می‌توان با ثبت چک‌های مفقودی یا سرقتی خود در این سامانه از نقل و انتقال آن‌ها در بازار جلوگیری کرد و یک قدم جلوتر از کلاهبرداران بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ساینا پردازش گسترش شرق

ساد۲۴، سامانه فعال در حوزه اعلام سرقت و استعلام چک‌های بانکی در کشور می‌باشد که با هدف پیشگیری از جعل و کلاهبرداری چک‌های سرقتی/مفقودی راه اندازی شده است. با ثبت چک‌های سرقتی/مفقودی خود در این سامانه از نقل و انتقال آن‌ها در بازار جلوگیری کنید و یک قدم جلوتر از کلاهبرداران باشید. ساد۲۴ معاملات امنی را برای شما رقم زده و به کسب و کار شما رونق می‌بخشد. ساد۲۴ کمک می‌کند که شما با آرامش خاطر، چک را بپذیرید و هیچ نگرانی بابت آن نداشته باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]