اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124259911675

زمان شروع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

کد: 139809124259911675

http://bit.ly/2RgsXKo

، تهران , (اخبار رسمی): تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99، 11 آذر ماه 98 مشخص شد و براساس اطلاعیه سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از شنبه 16 آذر آغاز و به مهلت 10 روز تا دوشنبه 25 آذر ادامه دارد از این رو به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود که بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 اقدام کنند.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 از شنبه
زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99

زمان دقیق ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 از شنبه 16 آذر ماه 98 است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام ارشد سراسری و آزاد 99 اقدام به پر کردن فرم اینترنتی کرده و برای کنکور اردیبهشت ماه 99 خود را آماده کنکور کنند.

توصیه می شود برای اطلاع از رشته‌های ارشد بدون کنکور و با کنکور، گروه‌های امتحانی مرتبط، معرفی رشته‌ها، انجام تمامی مراحل ثبت نام کنکور ارشد 99 و مشاوره و راهنمایی و رشته‌های بدون کنکور کارشناسی ارشد و ... می‌توان با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس بود.

سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99

سایت ثبت نام کنکور ارشد 99 سامانه سنجش است که داوطلبان برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته می‌توانند وارد سایت sanjesh.org شده و اطلاعات خود را وارد کرده که توصیه مشاوران درخت دانش این است که ثبت نام خود را حتما از طریق مشاور با تجربه در این امر انجام دهند.

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99

برای دانلود و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 در تاریخ شنبه 16 آذر ماه می‌توان با مراجعه به سایت ثبت نام و در قسمت کارشناسی ارشد بر روی دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کلیک کرده و بعد از دانلود کردن آن اقدام به ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

نحوه ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته سال 1399 به این صورت است که در مرحله اول وارد سایت ثبت نام شده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و تحصیلی و انتخاب گروه آزمایشی امتحانی رشته  خود را انتخاب کرده و در مرحله آخر از سایت کد رهگیری ثبت نام دریافت کرد. تمامی داوطلبان که نحوه و طریقه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99، انتخاب رشته کارشناسی ارشد را می‌توانند به مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش بسپارتذ.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته 1399

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 به این صورت است که تمام داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی هستند و مشکل نظام وظیفه و تایید مدرک ندارند می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و در رشته دلخواه خود ادامه تحصیل دهند.

مشاوره کارشناسی ارشد بدون کنکور درخت دانش

مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی درخت دانش با تجربه چند ساله در امر ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد، نحوه ورود بدون آزمون به رشته‌های پرطرفدار ارشد و شرایط لازم و ... در کنار علاقه‌مندان به ثبت نام کنکور خواهند بود تا رشته دلخواه خود را انتخاب کرده و بتوان با برنامه‌ریزی دقیق در دانشگاه مورد علاقه خود مورد پذیرش قرار گیرند. کافی است که با مشاوران شبانه روزی درخت دانش در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش