اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124260113201

محصول تازه فیض طب رونمایی شد

ارائه اسپری سرما دیامانت به بازار دندانپزشکی

کد: 139809124260113201

http://bit.ly/3877wBl

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه فیض طب با نام اسپری سرما دیامانت در فروشگاه مرکزی واقع در دنتال سنتر رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه اسپری سرما دیامانت به بازار  دندانپزشکی
ارائه اسپری سرما دیامانت به بازار دندانپزشکی

شرکت فیض طب برای آزمایش سلامت پالپ دندان, اسپری سرما دیامانت را به عنوان اسپری یخ اندو معرفی می‌کند

به گزارش روابط عمومی شرکت فیض طب، در تاریخ 11 آبان ماه، در محل فروشگاه مرکزی شرکت واقع در دنتال سنتر از اسپری سرما، محصول تازه این شرکت رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه محصولات دندانپزشکی ارایه می‌شود، با نیازسنجی بازار توانسته این محصول را با ویژگی‌های تازه‌ای در مقایسه با نمونه خارجی آن نظیر نازل تخصصی جهت پاشش است را ارائه کند. اسپری سرما به دلیل دمای مایع کم آن که حدود منفی 45درجه سانتی‌گراد است باعث واکنش سریع پالپ در دندان‌های آسیب دیده می‌شود، را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، اسپری سرما دارای محاسنی است از جمله نازل تخصصی و بسته بندی جدید و آلومینیومی است و می‌تواند باعث ایجاد سرما تا منفی ۴۵ درجه سانتی‌گراد شود.

مدیرعامل شرکت فیض طب، تولید این محصول را نتیجه دو  سال کار در این مجموعه دانست و گفت: ایجاد فضای تخصصی برای تولید این محصول در کارخانه جدید شرکت فیض طب برای تولید این محصول از ۱۳۹۶ آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را در آذر ماه ۱۳۹۸ اعلام و ادامه داد: شرکت فیض طب برای آزمایش سلامت پالپ دندان، اسپری سرما دیامانت را به عنوان اسپری یخ اندو معرفی می‌کند. شرکت فیض طب اولین و تنها تولیدکننده اسپری سرما دیامانت در ایران با افتخار اعلام می‌کند که این محصول را با نازل تخصصی جهت پاشش در بازار عرضه می‌کند. اسپری سرما دندانپزشکی دیامانت ساخته شده با بهترین متریال روز دنیا  است. قوطی این اسپری از جنس آلومینیوم است. مزیت قوطی آلومینیوم نسبت به تیم پلیت ( حلبی) این است که قوطی آلومینیوم به علت اینکه یک تکه است و داخل قوطی لاک اپکسی فنل خورده است احتمال انفجار، سوراخ شدن و پس رفتن گاز یا محتوای داخل اسپری در آن نسبت به تیم پلیت (حلبی) صفر است. این اسپری قابلیت رقابت با بهترین برندهای روز دنیا را دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فیض طب

شرکت تولیدی- بازرگانی فیض طب (سهامی خاص) با خط مشی ارتقاء سطح سلامت جامعه و بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیند ها و افزایش رضایت مشتریان،با دیدگاه انسان سالم محور و توسعه پایدار در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه از سال 1385 آغاز به فعالیت نموده است و هم اکنون در بخشهای پزشکی، دندانپزشکی خدمات بسزایی را به جامعه ارائه میدهد. همچنین فروشگاه مرکزی این شرکت در مرکز تجارت دندانپزشکی ایران افتتاح گردید. این شرکت مفتخر است اعلام نماید: در اولین قدم از فاز توسعه خود اقدام به تولید سرسوزن دندانپزشکی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان