اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124260613707

عوامل انتخاب میز صندوق فروشگاهی

کد: 139809124260613707

http://bit.ly/2Ri2tIv

، تهران , (اخبار رسمی): میز صندوق (میز چک اوت) یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های یک فروشگاه است. مرحله انتهایی هر فروش انجام تسویه حساب و پرداخت مبلغ است که در فروشگاه‌های بزرگ این مرحله در کنار میز چک اوت (میز صندوق) صورت می‌گیرد. در واقع هر‌ چه این مرحله راحت‌تر باشد حس بهتری به خریدار منتقل می‌کند.

میز صندوق فروشگاهی
میز های صندوق باید به گونه ای طراحی شوند که امکان عبور چرخ فروشگاهی از آن فراهم باشد.

شرکت بهسرما با تکنولوژی‌های روز جهانی و با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در زمینه تولید و طراحی تجهیزات فروشگاهی مواردی را در طراحی میز صندوق در نظر گرفته که باعث زیبایی میزهای صندوق و افزایش سرعت خواندن بارکد و مواردی از این دست می‌شود.

مشخصات فنی میز چک اوت

  • مجهز به تسمه نقاله اتوماتیک و پدالی با چشم الکترونیک جهت توقف نوار نقاله
  • محل مخصوص نصب کامپیوتر ، بارکدخوان و کشوی مخصوص فروشنده
  • دارای قاب آلومینیومی و ضربه گیرهای پلاستیکی در اطراف
  • قابلیت نصب محفظه جداکننده اجناس (طبق سفارش)
  • قابلیت نصب راه بند با علامت ایست (طبق سفارش)
  • قابلیت نصب جعبه نمایانگر شماره میز صندوق با روشنایی داخل (طبق سفارش)
  • صفحه غیرفعال سازی بارکد زیر نوار نقاله با قابلیت نصب در محفظه مخصوص (طبق سفارش)
  • در ابعاد مختلف (۲ الی۳ متر) و رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای طبق سفارش مشتری
  • با نوار نقاله و بدون نوار نقاله

تجهیزات فروشگاهی بهسرما در نظر دارد تا با ارائه خدمات با کیفیت و مشاوره فروشگاهی مناسب، بیشترین بهره وری را از فضای موجود در فروشگاه در اختیار قرار دهد تا فروشگاه‌ها‌داران بهترین نتیجه را از تجهیزات طراحی شده دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهسرما

شرکت بهسرما تاسیس شده در سال ۱۳۶۴ با هدف طراحی و تولید تجهیزات برودتی فعالیت خود را آغاز نمود. با پایان جنگ تحمیلی و هدف گذاری دولت برای عمران و آبادانی ایران عزیز این شرکت فعالت خود را در زمینه بومی سازی تجهیزات برودتی و فروشگاهی توسعه داده و اقدام به مهندسی معکوس سامانه های جدید برودتی از جمله سامانه های برودتی بدون درب نمود. با گذشت زمان هر ساله با هدف تکمیل سبد محصول و بی‌نیاز کردن صنعت فروشگاهی کشور از واردات تجهیزات فروشگاهی و همچنین جلوگیری از خروج ارز از کشور، این شرکت اقدام به ساخت سایر تجهیزات فروشگاهی از جمله انواع قفسه بندی های فروشگاهی، قفسه بندی های انبار، میزهای صندوق (چک اوت)، انواع ویترین و استند‌های فروش و نمایش کالا، سردخانه ، دروازه‌های ورود و خروج و چرخ دستی های فروشگاهی نمود. در راستای رسیدن به اهداف شرکت و افزایش کیفیت و ظرفیت تولید این شرکت از مدرنترین تکنولوژی تولید در ساخت محصولات خود بهره برده و اعتقاد به اهمیت نقش نیروی کار متخصص دائماً در راستای رشد و توسعه نیروی انسانی گام بر می‌دارد. در سال ۱۳۷۶ و با آغاز توسعه کشور در بخش فرودگاه و ترمینالی هیات مدیره شرکت بر آن شد تا همان گونه که در بخش فروشگاهی پیشرو در بومی سازی محصولات و روز دنیا و نوآوری بوده در بخش فرودگاه و ترمینال نیز همین هدف را دنبال کرده و تا حد امکان کشور را از واردات کالاها و تجهیزات فرودگاهی و ترمینالی بی نیاز کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی