اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980912426117009

خدمات مشاوره آژانس تبلیغاتی باروک خدمتی متفاوت به جامعه کسب و کار کشور

کد: 13980912426117009

http://bit.ly/3885z7J

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): آژانس تبلیغاتی باروک با داشتن پرسنل حرفه‌ای در بخش‌های مختلف متشکل از واحد دیجیتال مارکتینگ، واحد ارتباط با مشتری، واحد هنری، واحد کپی رایتینگ، واحد روابط عمومی و ... از تخصص و مهارت کافی در جهت ارائه خدمات مشاوره به مشتریان خود در راستای کسب و کارشان برخوردار است.

خدمات مشاوره آژانس تبلیغاتی باروک خدمتی متفاوت به جامعه کسب و کار کشور
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

ما در مجموعه باروک آماده‌ایم که به تمامی کسب‌وکارهایی که علاقه‌مند به دریافت خدمات مشاوره آژانس تبلیغاتی باروک هستند، خدمات خود را ارائه دهیم

مشاوره تبلیغات در مسیر موفقیت کسب و کار و پیشبرد اهداف خدمت‌رسانی و فروش بسیار تاثیرگذار است.

میلاد تیرانداز مدیر آژانس تبلیغاتی باروک در مورد ارائه خدمات مشاوره گفت: برای اینکه تبلیغ از کارایی و اثربخشی لازم برخوردار باشد لازم است که فعالیت‌های تبلیغاتی بر اساس یک برنامه تبلیغاتی مناسب انجام پذیرد، داشتن یه برنامه تبلیغات به کسب و کارها کمک می‌کند تا با پیمودن مسیری درست به نتیجه‎ای قابل قبول دست یابد.

وی افزود: مدیران کسب و کارها نیاز دارند که درکی مناسب از مقوله بازاریابی و تبلیغات داشته باشند و نیز بدانند تبلیغات اساساً یک سرمایه گذاری برای مجموعه آنها محسوب می‌شود، حرکت در این مسیر جز با داشتن یک مشاور حرفه‌ای امکان‌پذیر نیست.

تیرانداز مجموعه باروک را یک مجموعه تمام خدمت برشمرد و تصریح کرد: آژانس تبلیغاتی باروک با داشتن پرسنل حرفه‌ای در بخش‌های مختلف متشکل از واحد دیجیتال مارکتینگ، واحد ارتباط با مشتری، واحد هنری، واحد کپی رایتینگ، واحد روابط عمومی و ... از تخصص و مهارت کافی در جهت ارائه خدمات مشاوره به مشتریان خود در راستای کسب و کارشان برخوردار است.

مدیر آژانس تبلیغاتی باروک ادامه داد: خوشبختانه تجربه ما در خصوص ارائه خدمات مشاوره به مشتریان‌مان نشان داده است که این بخش از خدمات مجموعه باروک سبب رونق بیشتر کسب و کارشان شده است و با استراتژی‌های طراحی شده برای آنها توانسته‌ایم به هدفمندی و ارتقای سطح کسب و کارشان کمک کنیم.

تیرانداز گفت: مجموعه باروک با تسلط به حوزه های مختلف بازاریابی و مدیریت برند، تبلیغات را براساس نگاهی دقیق و جامع  پیش می‌برد و هدفش از تبلیغات، کامل کردن ابزارهای ارتباطی یکپارچه بازاریابی و توسعه کسب و کارها است.

وی یادآور شد: شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار، مشاوران تبلیغاتی را باید برای استفاده از تخصص آنها در ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتی و ارائه پیشنهادات در زمینه پیشرفت مجموعه‌شان به کار ببرند.

وی عنوان کرد: ما در مجموعه باروک آماده‌ایم که به تمامی کسب و کارهایی که علاقه‌مند به دریافت خدمات مشاوره آژانس تبلیغاتی باروک هستند، خدمات خود را ارائه دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی