اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809124261311678

با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات به مشتریان انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت شرکت چشمه آرامش آب  

کد: 139809124261311678

http://bit.ly/2OKrKcC

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید شرکت چشمه آرامش آب از  آذر ماه سال 97 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت شرکت چشمه آرامش آب  
ارتقا و بهینه سازی سایت شرکت چشمه آرامش آب  

به گزارش روابط عمومی شرکت چشمه آرامش آب، وبسایت این شرکت فعال در صنعت ابنیه و تاسیسات ساختمان (زمینه تخصصی طراحی، ساخت و تجهیز استخر، سونا و جکوزی) از آذر ماه سال 97 به روز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.cheshmeh-co.com در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وب‌سایت، بخش‌های معرفی پروژه های شرکت، بهبود فروشگاه، به فهرست وب‌سایت اضافه و استفاده از فرم‌هایی برای طراحی استخر و جکوزی برای مخاطبان میسر شده است.

سعید آسترکی مدیرعامل شرکت چشمه آرامش آب  با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و مشتریان و همکاران و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: بهبود کیفیت ارائه خدمات به مشتریان و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز در برنامه روزانه شرکت انجام می‌پذیرد و او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارائه یک برنامه کاربردی در خصوص محاسبه تجهیزات سیستم تصفیه استخر و تاسیسات ساختمان هستیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چشمه

شرکت چشمه از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ساخت استخر های عمومی، خصوصی و اجرای پروژه های تاسیساتی آغاز نموده و از سال ۱۳۸۹ با ثبت در سازمان شرکت ها به نام «شرکت آرامش آب چشمه» با هدف ارائه خدمات بهتر گامی جدید در عرصه کاری خود برداشت. اکنون این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت تجربه با کادری مجرب و با داشتن اطلاعات فنی روز در زمینه طراحی و ساخت استخر، سونا، جکوزی، پروژه های تاسیساتی و تهویه مطبوع، تولید و توزیع لوازم مربوطه، فروش و اجرای مواد آب بندی سازه های بتنی، آماده همکاری و ارائه خدمات در پروژه های مربوطه می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی