اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134262311817

بررسی انواع بیلبورد تبلیغاتی

کد: 139809134262311817

http://bit.ly/2DGu9if

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه اطلاعاتی در مورد قیمت بیلبورد تبلیغاتی و... آمده است.

بیلبورد
بررسی انواع بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات به معنای گسترش دادن و دعوت کردن و ... است. از طریق تبلیغات اطلاعات مورد نظر و پیام‌ها انتقال پیدا می‌کند. اولین بار در سال 1450 میلادی گوتنبرگ دستگاه ماشین چاپ را اختراع کرد و به کمک همین دستگاه به تبلیغات چاپی پرداخت.

در دنیای امروزی که در بازارهای کار بسیار رقابت وجود دارد تبلیغات از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت کسب و کار در بازار رقابتی است. با توجه به اینکه در دنیای امروز تبلیغات حرف اول را می‌زند، کسب و کاری در رقابت عصر حاضر سربلند بیرون می‌آید که تبلیغات بیشتر و مفید تری نسبت یه سایر رقبا خود انجام داده باشد پس بر اساس تحقیقات انجام شده حتما برای موفقیت در کسب و کار لازم است از تبلیغات استفاده شود.

تبلیغات انواع مختلفی دارد و در واقع با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که یکی از مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین ابزارهای تبلیغاتی بیلبورد است.در واقع بیلبورد، محلی برای درج اگهی و اطلاعیه‌ها و .... است.

طور کلی به همان تابلوهای تبلیغاتی کوچک و بزرگی که در سطح شهر در گذرگاه‌ها، اتوبان‌ها، سر در مغازه‌ها و .....دیده می‌شود، بیلبورد می‌گویند. بیلبورد تابلو تبلیغاتی غیردیجیتالی است که هیچ وقت زمان عمر و کارایی آن به پایان نمی‌رسد.

با توجه به زمان اندک و فرصت کوتاه مشاهده چند ثانیه‌ای بیلبورد، هنگام طراحی جدا از حواشی به اصول موضوع مورد نظر تبلیغ پرداخته می‌شود. تاکید باید بر تصویر باشد نه متن زیرا هنگام حرکت اتوموبیل به خاطر سپردن تصویر به مراتب آسان‌تر است، طرحی جذاب، نو، هوشمندانه و حتی گاهی توام با طنز که ذهن را تا کیلومترها پس از بیلبورد درگیر نگه دارد از نکات قابل توجه است.

استفاده از فونت بزرگ و غیر فانتزی مانند قلم بر فلز، نام را بر ذهن مخاطب حکاکی می‌کند و شلوغ کردن بیش از حد بیلبورد با حروف و متون جز کلافگی و خسته کننده شدن باری برای مخاطب نخواهد داشت. اما از این نکته غافل نباید شد که این بدین معنا نیست که صرفا از بیلبورد به شکل پرینت رنگی با ابعاد بالا از یک تصویر بنگریم بلکه با توجه به امکانات مدرن کنونی نظیر بیلبوردهای چند بعدی، دیجیتال، نور پردازی‌های متنوع و امکان طراحی خارج از کادر، مانند یک اثر هنری از بیلبورد خود پرده برداریم.

در فرهنگ تابلوسازی بیلبورد به سطحی گفته می‌شود که قابلیت خرید و اجاره دارد و در محل مورد نظر نصب می‌شود و پس از دوره اجاره قابلیت تغییر دارد و اگهی جدید بر روی ان نصب می‌شود.

بیلبوردهای تبلیغاتی اجازه تبلیغ را به تولیید کنندگان و یا فروشندگان می‌دهد که کالا و محصول و یا خدمت خود را  در فضای خارجی معرفی کنند در واقع بیلبورد تبلیغاتی یک جریان دائمی استکه نقش ماندگار و تاثیر گذاری در ذهن مخاطبان دارد و به طور کلی می‌توان گفت بیلبورد نقش به سزایی همانند رسانه‌ها، برای اطلاع رسانی عموم مردم را دارد.

با توجه به اهمیت بیلبورد در ادامه توضیحاتی در مورد نکات طراحی بیلبورد، انواع بیلبورد تبلیغاتی، مراحل طراحی بیلبورد و .... آمده است.

انواع بیلبورد تبلیغاتی

بیلبورد تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

1)بیلبورد مدل 9001 : در این مدل بنر در هر دو طرف نصب می‌شود زیرا دارای دو لبه موازی است

2)بیلبورد مدل 9002 : تفاوت این مدل با مدل 9001 در این است که در این مدل در هر طرف دو صفحه مجزا قرار دارد و در کل این مدل بیلبورد دارای چهار صفحه مجزا است

3)بیلبورد مدل 9003 : این مدل بیلبورد دارای زاویه ای مشخص است و دو صفحه موازی ندارد.

4)بیلبورد مدل 9004 : تفاوت این مدل با مدل 9003 در این است که در این مدل در هر طرف دو صفحه مجزا وجود دارد.

5)بیلبورد مدل 9005 : این مدل مانند مدل 9004 است با این تفاوت که در ارتفاع‌های بسیار بالا توصیه می‌شود.

6)بیلبورد مدل 9006 : این مدل سه زاویه مختلف دارد و بنر در سه جهت مختلف نصب می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]